Новий перелік товарів на відповідність критеріям ризикованості для моніторингу ПН та РК

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що ДПС України наказом від 05.07.2021 №658 виклала у новій редакції Перелік кодів товарів згідно з УКТЗЕД, які застосовуються для визначення відповідності податкових накладних/розрахунків коригування, які подано для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, критеріям ризиковості здійснення операції при здійсненні автоматизованого моніторингу.
Нормативний документ розроблено з метою удосконалення автоматизованого моніторингу щодо перевірки відповідності операцій, відображених у податкових накладних/розрахунках коригування, поданих для реєстрації у ЄРПН, критеріям ризиковості здійснення операцій відповідно до вимог Порядку №1165.
До переліку включено 204 позиції товарів з кодами УКТ ЗЕД і застосовується він з 5 липня поточного року.

Буський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Робота: “Комп’ютерний Всесвіт” проводить відбір на вакансію продавець-консультант

Компанія “Комп’ютерний Всесвіт”, що займається продажем комп’ютерної техніки проводить відбір на вакансію продавець-консультант у магазин цифрової та комп’ютерної техніки. Ми пропонуємо: цікаву роботу в компанії, що швидко розвивається; можливість кар’єрного та професійного зростання; перспективу кар’єрного росту; гідна заробітна платня + бонуси; офіційне працевлаштування. Вимоги: Незакінчена вища/закінчена вища освіта; досвід роботи […]