Новини за тиждень (відео)

Слава Україні! У програмі “Новини за тиждень” Ви дізнаєтеся про таке:
– Повномасштабне вторгнення Росії в Україну: українці стали на захист своєї держави.
– У Золочеві люди записуються у територіальну оборону.
– Ми запитали про побажання для УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ.
– Де у Золочівському районі можна здати кров: перелік пунктів збору.
– Пологове відділення КНП “Золочівська ЦРЛ” працює у звичному режимі.

24 лютого на світанку Росія напала на Україну по всій довжині спільного кордону, від Луганська до Чернігова, а також із території Білорусі й окупованого Криму. Російська армія обстріляла із артилерії українські прикордонні застави. Одночасно були завдані удари, зокрема із повітря, по понад 40 об’єктах військової інфраструктури в майже у всіх регіонах країни. Після цього розпочався рух танкових колон та живої сили вглиб території України. Збройні сили України, Національна гвардія та загони територіальної оборони розпочали чинити запеклий опір. В Україні був оголошений воєнний стан і загальна мобілізація.
__________
Командир тероборони Золочівського району Роман Маліновський звернувся до жителів Золочівського району.

_________

Також, у Золочівську тероборону потрібні люди з медичною освітою. Контактний тел.: 0677213815.

__________
Мужні українці згуртувались та стали на захист України. Кожен громадянин працює аби забезпечити надійний тил військовим. Сьогодні не існує у всьому світі більш відважної армії, ніж наша. Дякуємо Вам безмежно! Бережи Вас Боже! Ми запитали, що люди бажають УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ.
_____________
‼️Увага “Забір крові”‼️‼️
Війна – це не лише фронт. Війна це також і тил!
Як повідомили У Золочівській РДА, допомогти може кожен на своєму місці. В час сьогоднішніх випробувань закликаємо здавати кров за адресами:
➡️м.Броди – Бродівська центральна районна лікарня (Броди, вул. Юридика, 22)
➡️м.Буськ – Буська центральна районна лікарня (Буськ, вул. Львівська, 61)
➡️м.Золочів – Золочівська центральна районна лікарня (Золочів, вул. Академіка Павлова, 48)
___________
Як “Золочів.нет” повідомили у лікарні, пологове відділення КНП “Золочівської ЦРЛ” працює у звичному режимі. Медичні працівники надають допомогу вагітним, роділлям і породіллям. В лікарні організовано укриття відразу біля пологового відділення.
_____________
Дякуємо за довіру і що завжди з нами. Підписуйтеся на наші сторінки у соцмережах. Якщо вам подобається наша робота, ви можете нас підтримати лайками, репостами або у будь-який можливий для вас спосіб. І пам’ятайте, що детальніше найсвіжіші та найактуальніші новини ви зможете переглянути на сайті «Золочів.нет». Чекаємо розвитку подій. Якщо у вас є цікава інформація контактуйте з нами. Залишайте свої коментарі. Закликаємо вас поширювати лише перевірену інформацію. Гуртуватися, допомагати армії. Слава Україні! Героям слава!

Next Post

Вітання для Надії Ковбаси

Дорогу і найріднішу матусю Надію Ковбасу вітають з ювілеєм діти Володя і Оксана, чоловік Олег, внуки Андрій, Вікторія, Валя. Отож, прийміть найкращі побажання Здоров’я, щастя та багато літ, Всю доброту, яка існує в світі, Всю радість, що живе серед людей, Найкращі всі, що до вподоби, квіти Даруємо Вам у цей […]
Вітання