Новий слуховий апарат від Роксолани Богуцької встановили у Львові

Благодійний показ Роксолани Богуцької та Фонд «Я не один» цього річ у Львові проводиться втретє. Минулого року хотіли виконати 9 офтальмологічних операцій, однак план перевиконали і зробили 35. «На щастя, нам вдалось зробити це якісно, добре, всі дітки здорові. Цього року ми за допомогою мікроскопу робитимемо операції дітям, які мають проблеми із слухом. Такі операції відбудуться уже наприкінці листопада. Це новий напрям діяльності лікарів на Львівщині», – зазначає лікар-хірург, керівник Фонду «Я не один» Андрій Дворакевич.
До операцій щороку долучаються закордонні лікарі, які дають поради для українських колег та перебувають під час операцій. Наприкінці жовтня до Львова приїде професор із Вроцлава, який продовжить операції для 3 дітей, які мають фізіологічні потреби, які не змогли закінчити літом через нестачу часу.
Андрій Дворакевич розповідає: «Тішить те, що лікарі, котрі приїжджають із Заходу не потребують жодних гонорарів. Їм ми оплачуємо лише проїзд та проживання. Для них найбільшою подякою є здорові діти. А українські лікарі мають шанс набиратись відповідного досвіду тут, вже і сьогодні».
Лікування, перш за все, надають дітям сиротам, дітям із малозабезпечених сімей, а також тим сім’ям, котрі не можуть дозволити лікування дитини за кордоном. Операції роблять відповідно до першочергової їх необхідності. Адже саме в таких дітей – це, можливо, останній шанс на допомогу.
Слуховий апарат привезли, інсталювали в лікарні «Охмадит» уже сьогодні ввечері. Перша операція відбудеться 30 листопада, а до кінця року таких операцій планують провести щонайменше 10.
Роксолана Богуцька, одна із найвідоміших українських та світових дизайнерів, три роки тому долучилась до цього благодійного фону. Розповідає, що відмовитись не змогла, хоча було багато скептиків. Дизайнерці приємно і те, що багато її клієнтів не відмовляються допомагати хворим діткам, не шкодуючи коштів.
«Я наочно бачила цих дітей. Двоє хлопчиків, які мали пухлину селезінки, приходили до мене щедрувати. Вони тішаться з того, що тепер можуть грати у футбол. А я рада, що зробивши нову колекцію, можу допомогти дітям. Емоції, коли ти бачиш здорових і щасливих дітей передати просто не можливо, їх треба відчути», – розповідає Роксолана Богуцька.
Такі акції в Україні, на відмінно від Європи, не проводяться. Власне за допомогою таких показів і збираються кошти. Зазвичай модні покази проводяться безкоштовно з метою розрекламувати свої бренди.
Свою нову колекцію весна-літо 2012 року Роксолана Богуцька представить уже 7 жовтня в рамках львівського тижня моди. Ціна квитків від 80 до 250 гривень. Спеціально для інформаційного порталу «Золочів.нет» дизайнера розповіла, що колекція входить у світові стандарти із новими тенденціями. Люди, котрі прийдуть на показ побачать 45 моделей із яскравим, веселим одягом, аби відпочити та отримати задоволення від шоу.
Тож навіть модні покази можуть стати ефективним чинником благодійності, а кожен з нас може долучитись до цієї справи та допомогти дітям бути здоровими та щасливими.

Мар’яна Сич

Фото:  Meлissa Жаботинська

Залишити відповідь

Next Post

У селі Бонишин Золочівського району сталася пожежа

4 жовтня 2012 року об 11:39 на пульт зв’язку оперативно-координаційного центру Головного територіального управління МНС  надійшло повідомлення про пожежу, яка трапилась в селі Бонишин Золочівського району в господарській будівлі. Вогонь знищив покрівлю будівлі на площі 40 кв.м,  5 т сіна, речі домашнього вжитку на площі 20 кв.м, дерев’яне перекриття на […]