Новий Папа Римський – противник абортів і одностатевих шлюбів

papaАргентинські ЗМІ, характеризуючи новообраного Папу Римського Франциска I архієпископа Буенос-Айреса, нагадують, що він відомий як затятий противник одностатевих шлюбів і абортів.

Так, кілька місяців тому під час політичних дискусій про можливість вступати в шлюб людям однієї статі Бергольо оприлюднив лист, в якому заявив: “Не будемо наївними – мова йде не про політичну боротьбу, це деструктивна спроба щодо Божих планів”.

Щодо дозволу абортів Бергольо заявляв, що вважає неприпустимим навіть у випадку, якщо жінка зазнала насильства. “Аборт ніколи не є вирішенням проблеми”, – заявив він у вересні 2012 року. “Коли ми говоримо про вагітну жінку, ми говоримо про два життя, і обидва необхідно зберегти, бо життя – абсолютна цінність”, – наводить аргентинська La Nacion його слова.

Кардинал Бергольо відомий особистою скромністю, доктринальним консерватизмом і відданістю справі соціальної справедливості. Веде досить простий спосіб життя, що впливає на його репутацію. Живе в маленькій квартирі, яка мало нагадує палац архієпископа, відмовився від персонального лімузина з шофером на користь громадського транспорту і, за деякими повідомленнями, сам собі готує їжу.

У своєму першому зверненні до вірян з вітальним словом Папа подякував Богові за те, що католики всього світу отримали нового понтифіка, висловив подяку кардиналам, які обрали його, а також присутнім на площі перед собором святого Петра в Римі. Потім він запропонував вірянам помолитися за попереднього Папу Бенедикта XVI. Наприкінці свого виступу Франциск попросив присутніх попросити в Бога, щоб Він надихнув нового понтифіка на служіння.

Франциск I – перший в історії Папа з Латинської Америки. Перший Папа аргентинського походження. Перший Папа не європеєць. Перший Папа-єзуїт. Третій поспіль Папа не італієць.

Читайте також:

Ватикан призначив дату інаугурації Папи

Залишити відповідь

Next Post

Учні Золочівської музичної школи стали переможцями обласного конкурсу

Учні народного відділу, по класу баяна та акордеона, Золочівської державної музичної школи стали переможцями обласного конкурсу. Про це “Золочів.нет”  повідомила завуч Золочівської ДМШ Лип’як Галина Ярославівна. Троє учнів, які представляли школу на обласному конкурсі, зайняли призові місця, зокрема: І – Назар Ліщук (5 клас) по класу викладача Федицький Роман Володимирович […]