«Новорічний старт»: золочівські діти привезли нагороди зі змагань по плаванню (відео)

Ще один етап позаду. 22 грудня в м. Рогатин було проведено змагання з плавання “Акваліга Львівщини 2021”. Представники 6 команд з міст Червоноград, Винники, Рогатин, Трускавець, Дрогобич та Золочів змагались на голубих доріжках.

Золочівські плавці (33 учні) випробували себе на цих змаганнях і показали свої кращі результати. Перемогу здобули: Кушнір Маркіян – 3 місце на дистанції 25 м. вільний стиль та на спині, Горбач Дем’ян – 3 місце на дистанції 25 м. на спині та Кушнір Христина – 3 місце 50 м. батерфляй.

Так про наших маленьких спортсменів дізнались і на Івано-Франківщині. Всі діти отримали незабутні враження і будуть готуватися до наступного, завершального етапу змагань, який відбудеться у м. Трускавець.

Next Post

Різдво мого серця (відео)

Запрошуємо до перегляду вистави “Різдво мого серця”. Театр “Крила”Ролі виконували:Син — Тарас ЯрішДонька — Марта МельникАнгел — Наталія ГевкоМама — Уляна РоманишинТато — Володимир ХомичКоляда “Пане, пане-господарю”: виконує Зоряна Ковалишин.Автор сценарію — Наталія Гевко.Відео та монтаж — студія “Квест”.ГО “Золочів.нет” – 2021. Поділіться цим у соцмережах:
Різдво мого серця