Новорічні свята на порозі – саме час для сімейної фотосесії вдома

Фотосесія вдома? Незвично якось, та й навіщо фотографуватися у буденній атмосфері? Свята – це про щось небуденне, подорожі, та сніг хоча б. Так, але подумайте ще раз. По-перше, коли ви відпочиваєте не вдома, треба більше уваги звертати на те, що відбувається навколо, а не думати, як найбільше зробити фотографій, адже зображення не зможе потім викликати у вас емоції, які ви не встигли відчути. А фото у рідній домівці – це якраз те, що миттєво огорне вас спогадами. Більш того, ваш дім – це місце, яке найкраще розповість вашу історію.

Подумайте над цим якось, а поки прочитайте про плюси домашньої фотосесії від спеціалістів фотостудії Lightfield у Києві.

1. Ви не зможете запізнитися на фотосесію! Навіть якщо фотограф приїде до того, як ви встигнете підготуватися, у вас все одно буде достатньо часу для цього. Встановити обладнання, подружитися з дітьми, знайти найкращі ракурси – справа не п’яти хвилин.

2. Вашим дітям буде комфортніше вдома – це те місце, де вони відчувають більше свободи для вираження емоцій.

3. Ви можете інвестувати у майбутні емоції: фотографії, які ви зробите зараз, зростуть у ціні в майбутньому: дитяча кімната зміниться з роками, ви відмовитеся від якихось речей, а може, ви навіть будете жити в іншому місці. І от, коли ви задокументуєте себе у своєму теперішньому будинку, ви назавжди збережете спогади про цілий період свого життя. Стіл, за яким ви разом перевіряєте домашні завдання, кухня, де ви любите готувати разом – це все розповість майбутнім поколінням про ваше життя – при чому ви будете впевнені, що маєте чудовий вигляд.

4. Вам не треба буде турбуватися про погоду і транспорт. Що тут ще додати?

5. Ви не будете почуватися ніяково серед незнайомих людей. А справді професійний фотограф за декілька хвилин має стати членом вашої сім’ї. Тому вам простіше буде почуватися захищеними, у своїй тарілці, а не відволікатися на зацікавлені погляди незнайомців. Під час домашньої фотосесії можна робити все, що завгодно: стрибати на ліжку, танцювати з домашніми тваринами – от такі моменти і стають найкращими фотографіями!

Новорічні свята на порозі – саме час для сімейної фотосесії вдома

Не турбуйтеся, якщо у вашій квартирі чи будинку занадто темно, світло, пусто, захаращено чи ще щось “занадто” чи “недостатньо”. Домашня фотосесія – для членів родини, а не для аудиторії Pinterest. Професійний фотограф вміє налаштувати світло, прибрати з кадру зайві речі, розставити правильні акценти. А трохи безладу – це тільки в плюс – фото виглядатимуть набагато живими та щирими!

Фото з DepositPhotos

Next Post

ВАНТАЖНІ АВТО В ЛІЗИНГ

Надаємо вживані автомобілі ГАЗ 3309 (дизель) в лізинг. Вартість автомобіля 2000,00 грн при умові, надання транспортних послуг нашій компанії протягом 3-х років. Роботою забезпечуємо!!!!! Звертатися за тел.: 067-340-38-66. Поділіться цим у соцмережах: