Новітні РРО: програмне забезпечення для платників безкоштовне

Буське управління ГУ ДПС у Львівській області інформує, що Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» від 20.09.2019 №128-IX передбачає використання спеціальних програм замість традиційних РРО .
Таку програму можна буде встановити на будь-який гаджет, у тому числі і на смартфон. При цьому в п.2 пп.11 Закону зазначено, що «контролюючий орган забезпечує безкоштовне програмне рішення для використання суб’єктом господарювання».
Безкоштовним буде не тільки завантаження самої програми, але і її обслуговування.
До 31 грудня 2019 року ДПС має розробити безкоштовне програмне забезпечення «Програмний РРО» відповідно до законодавчих норм.
З 1 січня 2020 року платники податків зможуть протестувати програмні реєстратори розрахункових операцій. Свій продукт ДПС надаватиме і обслуговуватиме безкоштовно
З 19 квітня 2020 року платники зможуть використовувати програмні РРО.

Cектор забезпечення роботи
Буського управління ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Робота: запрошуємо водіїв із власним авто

Запрошуємо на роботу водія із власним авто, вантажопідйомністю 4-10 т, для перевезення у Львові та Львівській області. Звертайтеся за тел.: 067 340 38 66. Поділіться цим у соцмережах: