Новини за тиждень | 14.02.2016 (відео)

novunuУ сьогоднішньому випуску НОВИН ми покажемо основні події тижня.

Донедавна спокійний Золочівський район на Львівщині сколихнули події пов’язані із Струтинським спиртзаводом. 8 лютого, над ранком, приблизно о 5:10 год. директору Струтинського спиртзаводу Василю Задорожному зателефонували сусіди, що горить його автомобіль. На гадаємо, що Струтинський спиртзавод пікетують активісти ГО «Ідея Нації».

У неділю 7 лютого у храмах Золочівщини прощалися з колядою. Зокрема, колядували у парафії Блаженного Миколая Чарнецького м. Золочів, у селі Ясенівці та у селі Монастирок. Фестиваль “Прощання з колядою” відбувся у Воскресенській церкві.

Минуло не так багато часу, як важкими зусиллями вдалося загасити пожежу на торфовищах у Золочівському районі, а вже з першим потеплінням горе-господарі знову взялися випалювати суху траву. Як ми вже всі знаємо, це може привести до загоряння торфу, дим від горіння якого минулого року дошкуляв не лише у населених пунктах де була пожежа, але й у Золочеві.

Мешканці Білокамінської сільської ради на Золочівщині борються за збереження лісу. 10 лютого 2016 року було в чергове проведено виїзд на місце вирубки дерев.

У четвер, 11 лютого 2016 року, на базі Народного дому ім.І.Білозора відбувся районний семінар на тему “Виховання патріотизму в сучасних реаліях” для працівників Народних домів Золочівщини.

12 лютого 2016 року у Золочеві відбулося вручення трьох автомобілів працівникам поліції. Дані автомобілі вже патрулюють Золочівський район.

На запрошення волонтерів-психологів в Золочеві 11 лютого відбувся семінар Оксани Наконечної – керівника львівської Психологічної Кризової Служби.

14 лютого у Золочеві вшанували пам’ять загиблих у Афганістані та в Антитерористичній операції на сході України.

Вашої допомоги потребує Тимчишин Олександр, якому 5 років, із села Гологори, Золочівського району.

Більш детальніше найсвіжіші та найактуальніші новини ви зможете переглянути на сайті «Золочів.нет». Чекаємо розвитку подій. Якщо у вас є цікава інформація контактуйте з нами. До нових зустрічей!

Залишити відповідь

Next Post

Завершився конкурс на найкращу пару Золочівщини

Станом на 20 годину 14 лютого 2016 року завершився конкурс на найкращу пару Золочівщини, який проводився до Дня закоханих. У конкурсі взяли участь 5 пар. Переможцем стала пара, яка набрала найбільше позитивних голосів. Результати голосування: • Володимир та Оля Шостак 165 – так, ( із 255 голосів) • Володимир та […]