Нові здобутки золочів’ян на змаганнях з боксу

З 18 по 21 жовтня у Львові відбувся Чемпіонат Львівської області з боксу серед молоді та дорослих. Загалом зі всієї області змагалися майже вісімдесят спортсменів. Золочів’янин Кубіль Денис виборов третє місце, Олександр Богдан провів матчову зустріч з львів’янином, результат – нічия. Наконечний Віталік – зайняв перше місце серед дорослих. Підготували спортсменів до змагань тренери Семен Брагін та Віктор Мізерний.

Також, у м. Покровськ, Донецької області, з 15 до 21 жовтня проходив Чемпіонат України з боксу серед юнаків. З Львівщини на змагання поїхало четверо боксерів. Золочів’янин Олександр Вільшанецький здобув третє місце.  Загалом у змаганнях взяло участь 330 спортсменів.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Оксани Савчук

Оксану Савчук вітають із Днем народження дочки, син, мама, зять, внуки, брат з далекої Італії, хресна мама. Хай Бог пошле літа щасливі, І рівну стрічку сонячних доріг! Нехай удача на життєвій ниві, Неначе килим стелиться до ніг Хай незліченні будуть роки, Багаті сонцем та теплом, Веселим-спів, легкими-кроки, Хай доля сповниться […]