Нові ліцейні горизонти

lesej (2)Календар уперто показує травень. Біжить невпинно час, змінюючи все довкола. Уже незабаром завершиться навчальний рік. Для когось він буде останнім у стінах рідного закладу, а хтось уперше почне мандрівку країною знань…
Завітав травень і на поріг Золочівського економічного ліцею. Разом із сонячним теплом та першими грозами приніс він і трішки смутку нам, випускникам, адже зовсім незабаром ми підемо підкорювати нові вершини.
Ліцей є і буде для нас чимось більшим, ніж просто навчальний заклад. Саме у цих стінах народжувались мрії, відкривались нові горизонти. Ми відчували радість перших перемог та гіркоту поразок. Тут нас любили і підтримували, навчали та завжди розуміли.
За чотири роки нашого навчання у ліцеї ми подорослішали, взяли для себе науку на майбутнє. Окрім звичайних уроків та вивчення предметних дисциплін, ліцей подарував дорогоцінний життєвий досвід. Низка тематичних тижнів, неординарні проекти, традиційні заходи – усе це дозволило нам відкрити свої таланти, вміння та удосконалювати навички.
Поряд із усіма цими заходами чи не найважливішим завжди залишається День відкритих дверей, адже саме у цей час ми, випускники, усвідомлюємо, який же шлях нами пройдено, а нова зміна має нагоду стати частинкою нашого колективу.
Цьогоріч День відкритих дверей подарував незабутні емоції та враження як для самих ліцеїстів, так і гостей, що до нас завітали. Семикласники із допитливими очима нагадали нам, одинадцятикласникам, ті миті, коли вперше сиділи за партами та вслухались у кожне слово вчителів і тодішніх ліцеїстів….
Програма свята була досить насиченою. Кожен із гостей взяв участь у брифінгу – цікавій розмові про усі ліцейні особливості.Учасники могли поставити свої запитання як учителям, так і випускникам, котрі розповідали про всі секрети та подробиці ліцейного життя. У наступному етапі кожен зміг відчути себе архітектором. Разом із учителями гості будували ліцейну піраміду успіху та дізнавались, як саме досягти його у ліцеї.
Виступи самих ліцеїстів теж були доволі неординарними. Ліцеїсти талановиті не лише у навчанні, а й у своїх захопленнях. Вірші, пісні під гітару, вишукані класичні танці… Тут кожен може знайти для себе щось своє. Саме таким чином ми спробували відтворити елементи заходів, що відбувались у стінах ліцею. Усі змогли поринути в атмосферу свята.
Майстер – класи з гончарства, «Арт – галерея», фестиваль «Кавові етюди» – ось приклад того, яким неординарним може бути життя у стінах ліцею. Та щоб усе це відчути, треба це спробувати, пережити самому. А ще гості мали можливість взяти участь у лотереї та отримати цінні подарунки на згадку про цей день.Проте найголовнішими залишаються емоції. Їх було чимало. Навчальний рік добігає кінця. Незабаром пролунає останній дзвоник для нас. Сподіваємося, що нове покоління ліцеїстів стане гідним продовжувачем наших традицій.
За нашими партами сидітимуть уже нові неординарні особистості. Вони, як і ми, теж будуть з цікавістю переживати цей найкращий етап свого життя. Проте важливо, щоб вони пам’ятали: саме тут народжуються мрії і відкриваються нові горизонти.

Кулішко Соломія та Воронкевич Юлія,
ліцеїстки групи Е-3
Золочівського економічного ліцею


Залишити відповідь

Next Post

Старший син міністра оборони служить у Нацгвардії і зараз під Слов'янськом

Старший син міністра оборони Михайла Коваля – Володимир служить у Нацгвардії і зараз під Словянськом. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook секретар РНБО Андрій Парубій. “Виявилось, що старший син міністра оборони Михайла Коваля – Володимир – служить в Національній гвардії України. Його підрозділ з перших днів бере участь […]