НОВА МІНІМАЛЬНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА

З 01.01.2017 року мінімальна заробітна плата в Україні збільшується вдвічі і становитиме 3200 грн.
Мінімальна зарплата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого оплачувати роботу не можна. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією і обов’язковою для всіх підприємств, установ та організацій всіх форм власності та господарювання, які використовують працю найманих працівників, за будь-якої системи оплати праці.
В світлі законодавчих змін, Пенсійним фондом України буде і надалі проводитись детальний моніторинг заробітних плат по кожному найманому працівнику, зокрема в частині дотримання страхувальниками норми закону про виплату заробітної плати в розмірі не менше мінімального. Інформація про виявлені порушення буде скеровуватись до фіскальних органів та Державної інспекції з питань праці.
Саме тому роботодавці зобов`язані підвищити мінімальну заробітну плату своїм найманим працівникам, адже потрібно поважати їх працю і оцінювати її гідним чином. В перспективі це дозволить збільшити рівень добробуту працюючих, повністю детінізувати ситуацію із зарплатами та збільшити надходження до Державного бюджету і Пенсійного фонду України.
Адже заробітна плата в “конверті” – дає забезпечене сьогодення, але позбавляє соціально захищеного майбутнього.

За додатковою інформацією звертайтесь в Золочівське об`єднане управління Пенсійного фонду України за адресами:
м. Золочів вул. Валова,4 або за телефоном 4-31-12.
м. Перемишляни вул. Галицька, 79 або за телефоном 2-14-72.

Сектор ведення електронних реєстрів та
підтримки інформаційно – аналітичних систем