Нова форма зіту про використання коштів, виданих на відрядження

Золочівська ОДПІ повідомляє, що 19 квітня 2016 року набрала чинності нова редакція Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, затверджена наказом Мінфіну від 10.03.2016 р. №350.
Оновлена форма не зазнала суттєвих змін. В авансовому звіті лише уточнили розрахунок суми податку у випадку несвоєчасного повернення суми надміру витрачених коштів.
Нагадуємо, авансовий звіт подається до закінчення 5-го банківського дня, що настає за днем, у якому платник податку завершує таке відрядження або завершує виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням та за рахунок податкового агента платника податку, що надав кошти під звіт. У разі отримання готівки із застосуванням платіжних карток, Звіт необхідно подати до закінчення третього банківського дня після завершення відрядження, а якщо ж платіжна картка застосовується для проведення розрахунків у безготівковій формі – строк подання Звіту не повинен перевищувати десяти банківських днів та за наявності поважних причин може бути продовжений роботодавцем до двадцяти банківських днів.

ГДІ з питань організації роботи

Залишити відповідь

Next Post

Про визнання первинних документів

Золочівська ОДПІ повідомляє, що ДФС України листом від 08.04.2016 р. N7862/6/99-99-19-02-02-15 роз’яснила питання щодо визнання операції безтоварною. Так, відповідно до ст.44 Податкового кодексу України для цілей оподаткування платники податків зобов’язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов’язаних із визначенням об’єктів оподаткування та/або податкових зобов’язань, на підставі первинних документів, регістрів […]