Нова форма для «Кристалу» від ТОВ «Княжі лани»

ФК «Кристал»
ФК «Кристал»

ТОВ «Княжі лани», відгукуючись на запити молоді, постійно допомагає їм у придбанні спортивого інвентаря, форми, тим самим піклуючись про здоровий спосіб життя, активного відпочинку сільських юнаків та дівчат. Як розповів нам староста Ясенівцівського округу Ярослав Сенчук, що він та гравці місцевої футбольної команди «Кристал» звернулися до керівництва «Княжих ланів» із проханням про допомогу в придбанні нової форми.
І недовго довелось чекати молодим спортсменам. Уже минулої неділі наші гравці в новій формі на золочівському стадіоні зіграли футбольний матч із командою «Надбужжя» с. Колтів, де перемогли суперника із рахунком 6:3, – продовжує розмову Ярослав Сенчук. – У цьому поєдинку відзначились і подарували приємні хвилини вболівальникам наші гравці: Назар Михайлів, Володимир Миханів, Леонід Ярош, Андрій Кухарський, Віталій Колечик.
Перед матчем представниця ТОВ «Княжі лани» Ірина Бордяковська вручила спортсменам нову форму, футбольний інвентар.
Ми, уся команда, щиро дякуємо керівництву «Княжих ланів» за розуміння, підтримку, за сприяння розвитку спорту серед сільської молоді.

Next Post

Сучасна пекарня, де поєднуються народні традиції рецептур приготування хліба та новітні тенденції — це Пекарня Ваш ЛАВаш!

З початку 2020 року мережа пекарень “Ваш ЛАВаш”дарує найкращий смак випічки улюбленим клієнтам.Молода мережа пекарень, яка стрімко набирає обертів та успішно розвивається. ЇЇ місія – забезпечення Гостей свіжим хлібом (лавашем) та смачною випічкою, кожного дня. Особливу увагу пекарня приділяє якості продукції, яку виготовляє, тому не використовує напівфабрикати та уважно слідкує […]