НКРЕКП повинна затвердити програму для технічного переоснащення електромереж с. Перегноїв Золочівського району

НКРЕКП повинна затвердити інвестиційну програму ПрАТ «Львівобленерго» на 2019 рік для технічного переоснащення електромереж с. Перегноїв Золочівського району. Про це повідомив Тарас Батенко на своїй сторінці у Фейсбук.

“У IV кварталі 2017 року ПрАТ «Львівобленерго» було заплановано встановити трансформаторну підстанцію у с. Перегноїв на заміну старої підстанції, яка не забезпечувала належне постачання електричної енергії побутовим споживачам, мешканцям села. Однак, цього не було зроблено, натомість 8 жителям села встановили 3-ох фазні лічильники обліку електроенергії.

Згідно відповіді ПрАТ «Львівобленерго» №132-1011 від 15.02.2018 на депутатське звернення Товариство повідомило, що для забезпечення якості електропостачання споживачів с. Перегноїв Золочівського району виготовлено проектно-кошторисну документацію на технічне переоснащення електромереж с. Перегноїв з встановленням розвантажувальної трансформаторної підстанції. Реалізація даного проекту планується у 2018 чи 2019 році.

07.12.2018 року отримано другу відповідь від ПрАТ «Львівобленерго» №132-6897, в якій Товариство повідомило, що НКРЕКП не ввело у 2018 році для ПрАТ «Львівобленерго» стимулюючого тарифоутворення, тому термін реалізації проекту було перенесено на 2019 рік. Проте, у випадку затвердження інвестиційної програми ПрАТ «Львівобленерго» на 2019 рік у запланованих обсягах, Товариство виконає своє зобов’язання перед побутовими споживачами села перегноїв Золочівського району Львівської області та забезпечити затвердженні законодавством України стандарти якості надання послуг з електропостачання споживачам.

Додатково повідомляю, що за моїм клопотанням з Державного бюджету у минулому році було виділено понад 3,7 млн грн на проведення реконструкції ліній вуличного освітлення у 23 населених пунктах Золочівського, Миколаївського та Перемишлянського районів.

Зважаючи на вищезазначену інформацію, скерував звернення на голову НКРЕКП Оксану Кривенко взяти цю справу під особистий контроль та затвердити інвестиційну програму ПрАТ «Львівобленерго» на 2019 рік у частині фінансування проекту щодо технічного переоснащення електромереж с. Перегноїв з встановленням розвантажувальної трансформаторної підстанції.

Важливо невідкладно провести це переоснащення для забезпечення затверджених законодавством України стандартів якості надання послуг з електропостачання споживачам.” – йдеться у повідомленні Тараса Батенка.