Німецький пенсіонер прикрасив яблуню 10 тисячами крашанок

Німецький пенсіонер з Заальфельду прикрасив яблуню у власному саді десятьма тисячами великодніх яєць. 76-річний Фолькер Крафт почав збирати колекцію яєць ще в 1965 році, проте тепер вирішив зупинитися і не продовжувати поповнювати її.

За словами Крафта, його пасхальна збірка спочатку складалася всього з 18 декоративних яєць. Потім щороку на Великдень він додавав до неї ще кілька примірників – у виготовленні нових яєць для прикраси дерева брала участь вся сім’я німця. У 2011 році в колекції Крафта було вже 9800 штук яєць, і тоді він заявляв, що поки не збирається зупинятися на досягнутому. Тепер він дотримується іншої думки. “У мене вже немає місця для їх зберігання. Якщо так піде далі, я буду змушений спати з яйцями”, – заявив літній німець.
За матеріалами: ТСН.

Залишити відповідь

Next Post

Відверто про дружбу

Молода людино, так, я звертаюся до Тебе, молода людино! Можливо, у мене зовсім мало життєвого досвіду, але  дуже хочу поділитися своїми міркуваннями про дружбу. Великий педагог Василь Сухомлинський сказав: „Дружба лише тоді могутня і облагороджуюча, коли вона є маленьким паростком ідеалу, з якого виростає могутня парость життєвих, ясно усвідомлених прагнень”. […]