Нікіта Кісельов виступить з концертом у Буську

23 лютого в м.Буськ.
Відпочинковий комплекс Nika.
Нікіта Кісельов.

«Я кохаю тебе космічно»
Активна творча кар’єра Нікіти розпочалася у вересні 2022. З того часу хіти артиста швидко набирають популярності та потрапляють у топи YouTube та музичних платформ. Пісня «Романтично» стала особливою композицією для закоханих пар, під неї освідчуються в коханні, молодята танцюють свій перший танець.
Інші треки Нікіти Кісельова є не менш популярними. Хіти «Чорні брови», «Два ліхтарі» і «Квартира 156» посіли особливе місце у плейлістах слухачів. Нещодавно Нікіта Кісельов разом з українською співачкою SKYLLER випустили спільну пісню «Ліфт», яка за лічені дні потрапила на перші позиції у рейтингу YouTube та взірвала Tik-Tok. А 1 грудня артист презентував українську версію відомого треку Тіни Кароль «Полюсы притяжения», яка тепер має назву «Полюси».
Ви маєте можливість поринути в неймовірну атмосферу музики, заспівати в унісон улюблені пісні та забути про усі турботи під мотиви кохання у піснях найромантичнішого співака країни.
Квиточки можна придбати на офіційному сайті karabas.com або в ресторані Nika м.Буськ
Деталі за тел. 0684272222.

Next Post

Важливі факти про сільськогосподарські шини

Ефективність та продуктивність спецтехніки залежить від покришок на її колесах. Не варто плутати їх з автомобільними, адже вони відрізняються за розмірами, малюнком протектора, маркуванням та призначенням. Для тракторів, комбайнів, самоскидів, культиваторів та інших видів спецтехніки випускають окремі види гуми. Перш ніж придбати шини на маркетплейсі АДАМ, варто відсортувати товари за […]