Ніхто не забутий, ніщо не забуто (відео)

9 travnja39 травня 2013 року у Золочеві зібралися щоб вшанувати тих, хто поклав своє життя на полі війни, хто прийшов дорогами війни і мав щастя дожити до сьогоднішніх днів, хоча таких залишилося вже не багато… і ми схиляємо перед ними голови.
Відбулася урочиста хода за участю військовослужбовців, ветеранів, представників влади, священників, школярів, громади. Всіх полеглих у Великій вітчизняній війні вшанували хвилиною мовчання. Було проведено Поминальне Богослужіння за участю священників різних конфесій.
До пам’ятників  «Вічного вогню» та «Жертвам сталінських репресій»  поклали вінки та квіти.
У цій народній війні мільйони українців захищали не соціалізм сталінського зразка, а  перш за все, власне життя, життя своєї родини, домівку, культуру – Батьківщину.
Велика Вітчизняна Війна стала найбільшою трагедією для всього народу. Вона прийшла без запрошення до кожної сім’ї, до кожного серця, залишивши там незгладимий слід.

Минуло багато років, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгоочікуваний, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя.  Кожен із нас поділяє думку, втілену в словах: „Ніхто не забутий, ніщо не забуто”.


Залишити відповідь

Next Post

Наречена-яблуня

Коли прокинусь рано-вранці в травні, Побачу наречену під вікном. Ще бджоли сонні, ще хмаринки ранні Закутані в легкий серпанок сном. Вона стоїть, легка і білосніжна, Як Афродіта, в піні та шовках. І білий колір травам очі ріже, І від краси завмре в польоті птах. Аж перехопить дух – ця ніжність […]