Нічна трагедія у Львові: з вікна випала дівчина

14 вересня, о 02:45 год., у Львові, на вул. Городоцькій, 39, з вікна випала дівчина. Померла на місці події. Зі слів свідків, загибла впала на голову. На момент приїзду правоохоронців, потерпіла ще була жива, але до приїзду швидкої померла. Про трагедію повідомляє кореспондент ГО “Варта 1”  Марія Воробець.

“Ймовірно, спроба суїциду, бо на кухні виявлено ніж, а також, багато крові, і в неї порізане зап’ястя руки. За однією з версій — можливо дівчина після втрати крові почувала себе погано й вийшла на балкон покликати на допомогу, але знепритомніла і впала.” – повідомляють на сайті Варта 1.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Лікар Хлопецька Ольга Іларіонівна запрошує пацієнтів підписувати декларації

Лікар загальної практики сімейної медицини Золочівської ЦРЛ Хлопецька Ольга Іларіонівна запрошує жителів Золочівського району підписувати декларації. Нагадаємо, що триває кампанія з підписання декларацій із лікарями. У Золочівській поліклініці працює 19 лікарів, з якими можна підписати декларації. Це терапевти і сімейні лікарі. У дитячій консультації підписання декларацій проводять 10 педіатрів. Загалом по району працюють […]