Нічна ДТП у Золочівському районі

В Золочівському районі відбулась дорожньо-транспортна пригода. За коментарем по даному ДТП ми звернулися у Золочівську поліцію, де нам повідомили наступне:

«В Золочівський відділ поліції 20 листопада, надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Львів-Тернопіль в с.Ясенівці, Золочівського району відбулась дорожньо-транспортна пригода.
Виїздом на місце події встановлено, що 20 листопада близько 1 год. 15 хв. на автодорозі Львів-Тернопіль поблизу с.Ясенівці відбулась ДТП за участі вантажного автомобіля «Сканія» та автомобіля «ВАЗ 2108». Встановлено, що 21-річний водій автомобіля ВАЗ 2108, житель одного із сіл району, не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки та здійснив зіткнення із вантажним автомобілем «Сканія», чим порушив правила дорожнього руху та вчинив адміністративне правопорушення по ст. 124 КУпАП.» – повідомляють у поліції.

“Шановні водії! Не порушуйте Правила дорожнього руху! Правоохоронці вкотре нагадують! Пам’ятайте, що від вас залежать безпека на дорогах, життя інших людей та ваше власне життя!” – наголошуютть у поліції.

Зранку на місці ДТП ми зустріли водія вантажного автомобіля, котрий дав коментар, стосовно ДТП.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочівському районі пограбували сільську раду

На Золочівщині сталася крадіжка з Ясеновецької сільської ради, Львівської області. “19 листопада в Золочівський відділ поліції поступило повідомлення про те, що з сільської ради в с.Ясенівці скоєно крадіжку комп’ютерів. Виїздом слідчо-оперативної групи на місце події встановлено, що в ніч на 19 листопада невідома особа, шляхом віджиму пласти кого вікна проникла […]