«Ніч перед Різдвом» у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

27 грудня 2016 року у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбулось різдвяно-новорічне свято для учнів 1-7 класів.

Розпочали його ведучі Пітушевська Ірина та Степовий Вадим. Вони закликали усіх присутніх поринути в дивовижну казку гоголівської «Ночі перед Різдвом», де чарівна Оксана (Соляр Ірина) жартувала з Вакулою (Цуп Андрій), Одарка (Кудерявець Наталія) хизувалась новими черевичками та разом із подругами (Прокопик Марія, Лабунська Тетяна та Дідик Надія) колядували.

Діти веселились, коли Чорт (Ліхвар Денис) возив Вакулу аж у Петербург, де йому зустрілись справжні запорізькі козаки (Чепак Олег, Павлина Руслан), які взяли Вакулу на прийом до цариці (Джала Марта), а її придворні (Яворська Анастасія та Верхола Ірина) винесли ковалю царський подарунок – черевички. Згодом ведучі свята перенесли усіх присутніх до хати, де за різдвяним столом зустрілись Господар (Семененко Вадим) із Господинею (Яслик Анастасія), колядники (Павлина Руслан, Чіпак Оксана, Лабунська Тетяна, Чепак Олег), а також Старий і Новий роки (Поліщук Степан і Яропуд Антон). Протягом свята діти колядували та танцювали кругом ялинки.

Підготували захід педагог-організатор О.М.Лисенко та вчитель музичного мистецтва І.Є.Федорчук.

Олена Лисенко

Залишити відповідь

Next Post

На Львівщині дотла спалили музей-криївку УПА

​У с. Басівка Пустимитівського району Львівської області злочинці дотла спалили музей-криївку УПА. Про це повідомляє кореспондент «Вголосу». Трагедія трапилась у ніч з 1 на 2 січня. За словами працівника музею, криївка згоріла дотла, врятувати нічого не вдалося. «Даний підпал вчинив нелюд-україноненависник, ймовірно до дня народження Степана Бандери», – наголосив працівник […]