Незграбність цієї влади поховає її, – Порошенко на Євромайдані у Львові

Нині не йдеться лише про зміну влади, нам треба боронити право українського народу визначати власну волю. Таку заяву зробив народний депутат Петро Порошенко, виступаючи на недільному вічі у Львові, на яке прийшло понад 2 тисяч львів’ян.

За його словами, ми всі повинні були змінитися з 21 листопада, бо країна має унікальний шанс стати іншою, аніж була до цього».

«21 листопада ми прокинулися у країні, де народ не хоче миритися з корупцією, з свавіллям влади, з державним рекетом, в країні, де народ може сказати рішуче «ні!» крові на майданах, де народ може притягти до відповідальності тих, хто пролив цю кров», – зазначив нардеп. І наголосив, що дві третини українців хочуть увійти до Європейського Союзу, тому підписання угоди про асоціацію залишається першою вимогою Євромайдану.

«Євромайдан врятував обличчя України. І лише мільйони українців, вийшовши на майдан, продемонстрували справжнє обличчя України – чисте, світле і демократичне», – додав Петро Порошенко. І зазначив, що Майдан готовий стояти до перемоги.

«Якщо хтось думає, що майдан втомився і готовий розійтися, це не так. Ми готові боротися до перемоги», – сказав народний депутат.

Він процитував історика Ярослава Грицака, що влада вибудувала стіну між собою та українським народом. «Зруйнувати стіну нелегко, але зрадник той, хто не вірить, що ми можемо зруйнувати цю стіну», – вважає Порошенко.

Також він наголосив, що опозиція повинна визначитись з єдиним кандидатом у президенти і перемогти ще у першому турі.

«Не треба думати, що лише наш тиск примусить владу капітулювати. Економічна ситуація в країні, їх крадіжки, рівень корупції, їх нездатність та незграбність – поховають цю владу. І ми маємо продемонструвати, що ми знаємо як будувати інвестиційний клімат, як створювати робочі місця», – зазначив Петро Порошенко.

Також він розповів, що вже стає традицією святкування Різдва у Львові. Тому він закликає приїхати святкувати Новий рік у Київ на Майдан.

А міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що у 2004 році народилася українська нація, а сьогодні – народжується гідна людина.

«Львів показує приклад для всієї України, а Україна показує приклад для усього світу. Люди, які приїжджають з інших країн здивовані, адже такого немає ніде у світі. Зараз йде процес народження гідності, і всі ми з вами є учасниками цього процесу. Я хочу подякувати кожному львів’янину за тверду, принципову позицію – ми показуємо єдність, і саме у єдності наша сила»,», – сказав мер Львова.

Джерело: ZAXID.NET


Залишити відповідь

Next Post

Мітингарі завітали до Азарова, Рибака і Ющенка і написали вимоги на паркані

Учасники Автомайдану провели мітинг біля будинків прем’єр-міністра Миколи Азарова та спікера ВР Володимира Рибака. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив нардеп від Батьківщини Андрій Парубій. За його словами, ДАІ робило “безсилі спроби” зупинити колону активістів, яка рухалася у Конча-Заспу. Після того, як мітингарі дісталися будинків чиновників, провели там […]