Неповторний світ поезії у ЗЕЛ

Як часто можемо ми втекти від рутинних справ, зупинитися на годинку та насолоджуватися святковою атмосферою, надихнутися мистецтвом?
У вівторок, 31 січня 2017 року, гості, вчителі та учні Золочівського економічного ліцею мали змогу поринути у чарівний світ творчості. У стінах ліцею відбувся традиційний Вечір читання зарубіжної поезії. Важливими гостями свята були випускники попередніх років. Колишні переможці, як-от: Марія Дутко, Олена Гематудінова, Ірина Труш та Надія Прокопюк – мали унікальну нагоду оцінювати виступи юних учасників. Головою журі був директор ліцею Заброцький Андрій Володимирович, а незмінним організатором та ідейним натхненником – учитель зарубіжної літератури Бондаренко Іван Іванович. Відповідальними за проведення конкурсу були десятикласники, які підготували сценарій і провели захід.
Прийняти важливе рішення було доволі складно: кожен із учасників чарував по-своєму, намагаючись передати свої емоції, почуття та достукатись до сердець слухачів, а поезія звучала різними мовами: українською, російською, англійською, польською, німецькою. Учасники читали безсмертні твори Шекспіра, Петрарки, Омара Хайяма, Марини Цвєтаєвої, Белли Ахмадуліної…
Хвилюючими були моменти очікування оголошення результатів. За виразне читання зарубіжної поезії іноземною мовою нагороди отримали Бокшо Каріна, Ковалик Лілія та Левкун Анастасія; за виразне читання зарубіжної поезії українською мовою – Боднар Тетяна, Мацега Віталіна, Синюшкович Соломія. Приз глядацьких симпатій дістався Бокшо Каріні, а нагороди від ліцеїстів отримали Курило Катерина та Бокшо Каріна.
Випускники-судді поділилися особистими враженнями про захід та сьогоднішній ліцей. Усі присутні пересвідчились у тому, що ліцей єднає серця, а його неповторний дух залишається у пам’яті назавжди.
Цьогоріч перші випускники святкуватимуть 20 років після закінчення свого навчання у нашому закладі. Нагадаємо, що 4 лютого відбудеться Вечір зустрічі випускників.

Юлія Лапсюк, ліцеїстка групи Е-2

Залишити відповідь

Next Post

Робота в Польщі

Терміново потрібно на роботу жінок в Польщу, біля міста Катовіци, сортування і пакування автомобільних деталей, оплата: 9-10 злотих за годину, 8-10 годин вдень, безкоштовне проживання. Відкрита віза не менше 3-х місяців. Контактний тел.: 0680774403. Поділіться цим у соцмережах: