Неповнолітній потрапив у Золочівську лікарню через алкоголь

Неповнолітній хлопець потрапив на лікарняне ліжко у Золочеві через алкоголь. Інформацію про це “Золочів.нет” підтвердили у  Золочівському відділі поліції ГУ НП у Львівській області.

“13 травня 2019 року біля 14 год. поступило повідомлення із Золочівської центральної лікарні про те, що в приймальне відділення поступив неповнолітній в стані алкогольного сп’яніння. При виїзді на місце події було встановлено, що неповнолітній являється жителем Золочівського району і учнем одної із шкіл міста Золочева. При проведенні перевірки було встановлено, що даний неповнолітній розпивав алкогольні напої ще із двома своїми однокласницями. Алкогольні напої принесла одна із його однокласниць з дому – це була настоянка з чорниць, як вона пише в поясненні. Батьків даних неповнолітніх буде притягнуто до адміністративної відповідальності, оскільки діти не досягли віку з якого наступає адміністративна відповідальність і батьки понесуть покарання.” – про це “Золочів.нет” розповіла старший інспектор ювенальної превенції Золочівського відділу поліції Оксана Березіна.

Також, Оксана Березіна повідомила, що з батьками була проведена профілактична робота про недопущення в подальшому таких фактів. Неповнолітнім було роз’яснено з якого віку наступає адміністративна відповідальність і що не можна вживати алкогольні напої в громадських місцях.

Фото: ілюстративне.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві дасть концерт Христина Соловій

➡️ м. Золочів ➡️ 24.05.2019 / 19:00 ➡️ Народний дім 🔖 Квитки тут : https://goo.gl/ekhhUP 🔖 Квитки у Народному домі ( тел.: 067 280 10 95 ) 🔖 Квитки у офісі “Квест” по вул. Рєпіна, 1 ( тел.: 096 742 49 88) Вартість квитків: 190 – 290 грн Ми давно […]
Христина Соловій