Неперевершений Металіст!!!

16 лютого, харківський “Металіст”, впевнено переграв австрійський “Зальзбург”, на їхньому ж стадіоні, на стадії 1\16 Ліги Європи.

Уже на 20-й секунді, матчу прудконогий Тайсон, скористався помилкою захисника і відкрив рахунок у матчі. “Блискучий початок!” – скажете Ви. Але на цьому команда Мирона Маркевича не зупинилася і до закінчення першого тайму, двічі у воротах “Зальзбурга” встиг відзначитися, Джонатан Крістальдо, на 4-й та 37-й хвилині. Тим самим, зробивши шанси австрійців на позитивний результат, мізерними. А вже під закінчення гри, на 92-й хвилині, провівши блискучу контратаку, відзначився Марко Девіч, поставивши крапку у матчі. 4 – 0  впевнена перемога “Металіста”!

Нагадаємо, що матч-відповідь, відбудеться у Харкові, 23 лютого.

Андрій Сидлярук

Залишити відповідь

Next Post

Відбулася ХХ сесія Золочівської міської ради

17 лютого 2012 року відбулася ХХ сесія Золочівської міської ради VI демократичного скликання. На порядок денний було винесено  наступні питання : 1.  Заслуховування звіту директора КП «Золочівський ринок» про фінансово-господарську діяльність у 2011 році. 2.    Заслуховування звіту начальника Золочівського МВ ЖКП про фінансово-господарську діяльність у 2011 році. 3.    Про внесення […]
Золочів.нет