Необхідна інформація про стан розрахунків з бюджетом? Скористайся Електронним кабінетом.

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що за допомогою Електронного кабінету суб’єкти господарювання можуть отримати інформацію про стан розрахунків з бюджетом можна у меню «Стан розрахунків з бюджетом» Електронного кабінету платника.

Запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДПС надсилається за формою «F/J1300204» через меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету.

Відповідь на Запит платнику податків надсилається через Електронний кабінет не пізніше п’ятнадцяти робочих днів з дня його отримання у вигляді витягу з інформаційної системи органів ДПС щодо стану розрахунків платника з бюджетом та цільовими фондами за формою «F/J1400204».

Також через Електронний кабінет можна надіслати заяву про повернення помилково/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені за формою J/F 1302001 разом з копією платіжного документа, який надсилається як документ довільного формату (форма F/J 1360102). Така заява про повернення сплачених сум грошових зобов’язань подається платником до територіального органу ДПС за місцем обліку сплаченого грошового зобов’язання.

Обов’язковою умовою для здійснення повернення сум грошового зобов’язання та пені (крім єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) є подання платником податків заяви про таке повернення протягом 1095 днів від дня виникнення помилково або надміру сплаченої суми.

Нагадаємо, робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням електронного цифрового підпису (кваліфікованого електронного підпису), отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Буський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Фонд соцстраху виплатив 9,5 мільйонів гривень родинам померлих від ковіду медиків Львівщини

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Львівській області виплатило одноразові допомоги для шести родин медиків зі Львівщини, що померли внаслідок інфікування COVID-19, на загальну суму 9 млн 459 тисяч гривень. Про це “Золочів.нет” повідомили у  Львівській ОДА. Фонд соцстраху України реалізує державне завдання та здійснює соціальний захист застрахованих осіб, […]