Необхідна інформація – на сторінках журналу «Вісник податкової служби України»

podatkovaЗолочівська МДПІ нагадує, що найактуальнішу інформацію стосовно змін у податковому законодавстві можна знайти на сторінках оновленого журналу «Вісник податкової служби України». З листопада 2012 року фахівці журналу, ДП „Інформаційно-видавничий центр ДПС України” представили повністю змінений „Вісник” із сучасним дизайном та якісним інформаційним наповненням. Серед основних змін та нововведень- виведення професійного блоку інформації на перший план.
Інформацію в кожному номері розподілено на 4 інформаційні блоки:
Стратегічний – інформація про напрями і тенденції розвитку податкової служби України, інтерв’ю з першими особами країни, визнаними економістами і незалежними фахівцями з питань оподаткування (17,5 % вмісту журналу).
Професійний – блок аналітичної інформації за однією, визначеною редакційним планом, темою (45 % вмісту журналу).
Аналітичний – матеріали журналістів на цікаві і професійні теми, в тому числі про діяльність і соціальну активність територіальних органів ДПС України (17,5 % вмісту журналу).
Нормативний – нові нормативні документи щодо питань оподаткування з професійними коментарями фахівців ДПС України, ексклюзивні листи ДПС України та інших відомств, відповіді на найактуальніші професійні запитання платників податків (20 % вмісту журналу).
Відтепер, передплатники „Вісника” матимуть змогу оперативно ознайомлюватись із змінами у податковому законодавстві; новими нормативними документами та коментарями до них .

Золочівська МДПІ пропонує всім платникам податків передплатити офіційне видання ДПС України ,,Вісник податкової служби” та нагадує передплатний індекс журналу: 22599 (укр.)
Сектор взаємодії із засобами масової інформації
та громадськістю

Залишити відповідь

Next Post

«Різдво у нашому домі» в Золочівській ЗОШ № 1

16 січня в Золочівської ЗОШ І-Ш ст. №1 імені  Степана Тудора, у  4-А класі (класний керівник Бойко В.Й.),  відбулося театралізоване дійство «Різдво у нашому домі». Ось і настав 2013 рік! Новий, щасливий, Божий! Ми святкуємо народження нашого Спасителя. І знову роздумуємо, як це могло статися. Чому Ісус народився не у величному […]