Нехай війни стихають від сміху дитини!

1 червня у малечі своє свято. І недарма кажуть, що діти – це наші квіти. Подивіться, які вони яскраві, усміхнені, неначе літні квіточки.
Кожного року, 1 червня,  у Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів за традицією відзначається Міжнародний день захисту дітей.
Практичний психолог Нижник Людмила Богданівна та педагоги організували справжнє свято для діточок. В костюмах казкових героїв проводили з дітьми різноманітні конкурси та ігри. По закінченню розваг діти долучилися до приготування святкового обіду на вогні. Всі учасники свята отримали позитивні емоції та враження.
В такий чудовий день, дивлячись в безтурботні очі наших дітей, хочеться вірити в їхнє світле майбутнє без війни!
Семеренко А.О.

Залишити відповідь

Next Post

ДФС розробила рекомендації щодо застосування санкцій за порушення при здійсненні операцій з реалізації пального

Державна фіскальна служба України листом від 13.05.2017 № 11856/7/99-99-12-03-03-17 надала для використання у роботі Рекомендації щодо застосування санкцій за здійснення операцій з реалізації пального без реєстрації платником акцизного податку та за порушення порядку реєстрації акцизних накладних / розрахунків коригування до акцизних накладних в Єдиному реєстрі акцизних накладних, а також неподання […]