«Недоспівана пісня»: вшанували пам’ять замучених у Золочівському замку (відео)

У липневі дні 1941 року, Золочів занімів від жаху. І не тільки тому, що на нашу землю ступив новий окупант – гітлерівська Німеччина. Те, що відкрилося у стінах Золочівського замку-тюрми, навіки закарбувалося у пам’яті того покоління як найстрашніша трагедія. Сотні замучених людей із Золочева та навколишніх сіл і містечок було знайдено у наспіх викопаних ямах. Тут, серед понівечених тіл, люди впізнавали своїх дітей, батьків, братів і сестер, родичів, сусідів – всі, хто приходив сюди з надією знайти ще живих.

Минуло багато часу. З особистої трагедії наших родин події того часу стали загальним історичним явищем, яке характеризує той страшний комуністично-імперський режим. Цей режим нині знову ступив на нашу землю. Молитва за жертв тих подій тепер, коли окупант з тим самим обличчям плюндрує нашу землю і губить наших людей, найбільше потрібна нам.

Цими днями вшановуємо пам’ять замучених комуністичним режимом у червні 1941 року в Золочівському замку-тюрмі. Молитва за них зараз, коли ворог знову приніс війну на нашу землю, є особливо важливою.

7 липня 2024 року біля Золочівського замку відбудеться захід «Недоспівана пісня», присвячений пам’яті людей, які загинули від рук московських катів у 1941 році. Цей захід є важливим моментом для вшанування пам’яті загиблих та нагадуванням про жахи, які ніколи не повинні повторитися. Пам’ятаймо про наше минуле, щоб захистити наше майбутнє.

Next Post

Вітання для Діани Богачевської

Святкує день народження Діана Богачевська. Кохану дружину вітає чоловік Андрій.Наша мила і люба, найкраща у світі,Бажаємо щастя, даруємо квіти.Щоб сонце і зорі плекали тепло,І щоб завжди здоров’я у тебе було.Щоб смутку не знала, ми просимо долі,Добра тобі й радості, рідна, доволі.Бо людям для щастя багато не треба –Родинного затишку й […]
Вітання