Недоплата єдиного соціального внеску позбавляє найманих працівників страхового стажу

Пенсійний фонд України нагадує всім роботодавцям про необхідність коректного заповнення звітності та чіткого дотримання норм законодавства щодо нарахування єдиного внеску.
Роботодавці мусять бути відповідальними за соціальне забезпечення своїх працівників.

Нагадуємо, що мінімальна сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць (з 01.01.2020 року 4723 грн.) та ставки єдиного внеску (22%). Якщо роботодавець нараховує працівникові заробітну плату меншу за законодавчо визначену мінімальну, то для зарахування повного місяця роботи до страхового стажу зобов`язаний здійснити доплату до мінімального розміру єдиного внеску, який у 2020 році становить 1039,06 грн.

Також звертаємо увагу на те, що кожен роботодавець має можливість самостійно отримувати електронні довідки про страховий стаж та відповідно сплату страхових внесків за своїх працівників за допомогою веб порталу Пенсійного фонду України.
Сервіс є безкоштовним.

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою:
м. Золочів вул. Героїв Небесної Сотні,7 або за телефоном 4-24-43.

Золочівський відділ обслуговування
громадян (сервісний центр)
Головного управління Пенсійного
фонду України у Львівській області

Next Post

Отримуйте довідки про страховий стаж дистанційно

Пенсійний фонд України нагадує про можливість отримувати довідки про страховий стаж форми ОК-5, ОК-7 та Додаток 9 “Довідка про трудовий та страховий стаж” без особистого звернення до територіальних органів. Щоб отримати дані довідки потрібно лише зареєструватися на веб порталі ПФУ, перейти в категорію “Портал електронних послуг” та “Дані з реєстру […]