Недобудоване акушерсько-гінекологічне відділення реконструюють під житло для військовослужбовців

Депутати Львівської обласної ради, більшістю голосів від загального складу, ухвалили рішення про внесення змін до рішення Львівської обласної ради від 23.12.2008 № 795. Тим самим, скасували заборону щодо зміни цільового призначення незавершеної будівлі акушерсько-гінекологічного корпусу Золочівської ЦРЛ у місті Золочеві.
Реконструкція довгобуду допоможе вирішити проблему забезпечення житлом військовослужбовців Національної гвардії України та найменш захищених верств населення міста Золочева. Про це “Золочів.нет” повідомив депутат Львівської обласної ради Тарас Батенко.

Нагадаємо, що Тарас Батенко звернувся до депутатів Львівської облради з проханням повернутися до розгляду питання щодо зміни цільового призначення та реконструкції довгобуду у місті Золочів під житло для військовослужбовців.

Даний об’єкт розташований у місті Золочеві по вулиці Академіка Павлова, поблизу контрольно-пропускного пункту Навчального центру Національної гвардії України. Ця незавершена будівля (початок будівництва – 1985 рік, призупинення будівництва – 1996 рік) складається із трьох корпусів.

Залишити відповідь

Next Post

Працівники нафтопроводу «Дружба» придбали бронежилети для військових

10 липня від імені працівників нафтопроводу «Дружба» було вручено 10 нових бронежилетів “ТЕМП 3000” Навчальному центру Національної гвардії України, що розташований у Золочеві. Командир частини полковник Кулик Михайло Вікторович з вдячністю прийняв цей благодійний внесок. “Мушу сказати, що сьогодні громада та українське військо, як ніколи єдині. Армія відчуває підтримку людей, […]