“Недалекі сусіди” або чия земля? (відео)

Пригадуєте, у 2015 році на “Золочів.нет” вийшло інтерв’ю, де йшла мова про те, як роздавались землі золочівським чиновникам у селі Грабово? Тоді, серед когорти відомих у районі людей фігурували два прізвища Гриньків та Бартошик.

Після цього інтерв’ю був суд за позовом колишнього голови Сасівської сільської ради і тепер депутата районної ради від “Самопомочі” Михайла Гетьманчика. Мабуть, йому вкрай не подобалося інтерв’ю, бо там “випливли” цікаві речі. Проте, пан Гетьманчик суд програв.

Часто люди запитують, що робиться на цих землях? Тому, ми вирішили повернутися до цієї теми і показати, що змінилося. Скажете, чому акцентуємо увагу на прізвищах Гриньків і Бартошик та тому, що вони можуть конкурувати по насиченості декларацій. А ще тому, що вони, як не, як, а таки “недалекі сусіди” і можливо “конкуренти по майбутньому бізнесу”.

Детальніше дивіться у сюжеті.

Next Post

Продається двокімнатна квартира

Продається двокімнатна квартира в м.Золочів по вул. Шухевича, на першому поверсі. Має два входи, можливо під бізнес. Площа 75кв. м. Кімнати ізольовані. Продається разом з меблями. Тел.: 0677357108 – Надія. Поділіться цим у соцмережах: