Небезпеку на золочівському смітнику підтверджує перевірка “Львівтрансгазу”

Як всі давно знають, жителі Єлиховицької сільської ради та міста Золочева багаторазово зверталися до чиновників щодо сміттєзвалища. Надзвичайно небезпечну ситуацію на Золочівському смітнику підтверджує проведена перевірка “Львівтрансгазом”, про це у спільноті “Зозуляни” написала представник громади Пелех Оксана Тарасівна.

Недалеко від золочівського сміттєзвалища проходить газова труба високого тиску. Через це УМГ “ЛЬВІВТРАНСГАЗ ” та за результатом розгляду скарги громади Єлиховицької сільської ради 04.04.2018 року провели перевірку, про результати якої повідомили:

“Під час перевірки виявлено стихійні звалища та нагромадження сміття на віддалі від 12 м до 65 м від осі МГ. За час огляду зафіксовано вивіз сміття вантажним транспортом на відстань 80 м від осі МГ.

Враховуючи  зазначене вище, просимо невідкладно надати інформацію щодо суб’єкта господарювання, що веде свою діяльність у межах міського сміттєзвалища м. Золочів, та дозвільні документи, які регулюють таке господарювання та визначають його межі (територіальні).”.

Також у відповіді йдеться, що УМГ “ЛЬВІВТРАНСГАЗ ” просить представника органу місцевого самоврядування  вжити заходів для усунення виявленого порушення та для запобігання їх скоєння у подальшому.

Таку інформацію про перевірку скеровано міському голові Золочева. Цікаво, чи й надалі міська  влада ігноруватиме цю проблему, чи все ж таки візьме це до уваги?

Нагадаємо, що 21 грудня 2017 року Львівська обласна рада затвердила Стратегію управління відходами у Львівській області до 2030 року. Згідно з програмою Золочівське сміттєзвалище потрапляє під рекультивацію. 20 лютого 2018 року сесія Єлиховицької сільської ради повторно прийняла рішення про заборону вивезення сміття зі Львова і інших населених пунктів, рекультивацію сміттєзвалища і його закриття. Вже минув рік, як міський голова Золочева підписав так званий “сміттєвий меморандум”, згідно якого у Золочівський район возять сміття зі Львова. І ще міська влада лобіює у Львівській обласній раді питання, щоб сміттєзвалище у с. Єлиховичі, вилучити з переліку полігонів, які необхідно рекультивувати.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Марії Войцехівської

Святкує свій 45-ти річний ювілей Марія Войцехівська. Кохану дружину, люблячу маму, дорогу доньку, бабусю, сестру вітають чоловік Михайло, дочка Галина з чоловіком Ігорем, внук Артурчик, мама Ірина, сестра Галина з чоловіком Іваном. Ювілей – це найкраща пора: І квітує, й сміється життя, Неповторність променить І тільки радість несе кожна мить! Тож […]