Є небезпека виникнення пожеж

pozeza8 серпня відбулося засідання обласного Штабу для координації дій щодо запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежною небезпекою у 2013 році під головуванням заступника голови облдержадміністрації Василя Бахмацького.

Під час засідання члени штабу обговорили ситуацію з питань пожежної безпеки в екосистемах на території області.  Повідомляють у  прес-службі ЛОДА.

Про заходи, які виконуються з метою запобігання виникненню пожеж на території області, поінформував директор департаменту цивільного захисту Львівської ОДА Олексій Титаренко.

Він, зокрема, зазначив, що для оперативного гасіння лісових пожеж у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства створено 7 лісових пожежних станцій на територіях державних підприємствах “Бродівський лісгосп” (1), “Буський лісгосп” (1), “Золочівський лісгосп” (1), “Жовківський лісгосп” (2), “Рава-Руський лісгосп” (1), “Радехівське лісомисливське господарство” (1), які укомплектовані пожежною технікою, засобами пожежогасіння та пожежним інвентарем.

Олексій Титаренко також додав, що станом на 8 серпня поточного року, причетними службами проведено 1525 рейдів з метою контролю за дотриманням протипожежних вимог у природних екосистемах та притягнуто до адміністративної відповідальності 209 осіб.

Керівники місцевих органів влади нестимуть персональну відповідальність за виникнення пожеж на ввірених їм територіях: «Необхідно постійно моніторити ситуацію, контроль має бути постійним», – підкреслив В. Бахмацький.

Нагадаємо, станом на 8 серпня поточного року у природних екосистемах на території області виникло 353 пожежі, пов’язані із самовільним спалюванням рослинності та її залишків, на загальній площі 69 га, у тому числі – 56 пожеж на торфополях загальною площею 5,17 га, на ліквідацію яких залучалися підрозділи Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

Залишити відповідь

Next Post

Фестиваль водно-моторного спорту до Тернополя приїде близько 100 спортсменів

Попередньо у Фестивалі водно-моторного спорту, який відбудеться 23-25 серпня на Тернопільському ставі візьмуть участь 100 спортсменів. На даний момент заявлено участь човнів класу RN 2000 максимум до 17 одиниць із Латвії, Литви, Росії, України, класу S550 максимум до 14 одиниць із Латвії, Литви, Росії, України, Естонії, Польщі. Кількість спортсменів та […]