Не всі повернулись з чужої афганської війни

Афганістан…
Згадаймо бої. Згадаймо загиблих.
Шануймо батьків наших рідних. Пониклих
В журбі за синочком, що смерть там знайшов…
Геройски загинув! У вічність пішов!…

Давно відгриміли афганські бої, але пам’ять про дні живе у серцях людей і досі, особливо тих, чиї батько, син, брат брав участь чи загинув у ті часи.

Не оминула біда і мешканців с. Бортків. Шестеро молодих хлопців поїхали воювати у чужу країну, серед них Магера Григорій Михайлович, Мороз Василь Степанович, Пинда Василь Петрович, Юхима Григорій Васильович, Шульган Володимир Михайлович, Сукач Мар’ян Петрович. Повернулися не всі, Шульган В.М. героїчно поліг у бою.


Друзі-афганці кожного року відвідують могилу свого товариша –побратима. Цього року 13 лютого вони знову приїхали покласти квіти і в шанувати його пам’ять. Гостей супроводжувала мати героя, його сестри, учні школи та вчителі Братейко І.М., Вітів Е. В., Павук Г. І. Діти засвітили свічки, помолилися та декламували вірші.
Віримо, що пам’ять про героїв вічно житиме у наших серцях.

Бортківська ЗОШ І-ІІ ст.

Залишити відповідь

Next Post

Бойовики 71 раз відкривали вогонь по опорних пунктах українських Збройних Сил (відео)

Ситуація в районі проведення АТО залишається напруженою. За минули добу НЗФ 71 раз відкривали вогонь по опорних пунктах українських Збройних Сил. Про це йдеться у зведенні прес-центру штабу АТО станом на 06:00 годину 15 лютого 2016 року: “Дедалі частіше при обстрілі позицій українських військових проросійські бойовики використовують міномети. Лише протягом […]