Не наступи на зірку

Вечірньою дорогою Василь повертався додому. Темна безліхтарна вулиця навіювала сум і моторошність. Після дощу було мокро. Василь раптом став черевиком у калюжу. Опустив очі, а у калюжі горіла зірка. „Як дивно, – подумав чоловік, – раніше ніколи не помічав у калюжах зірок, а сьогодні…”

Кожен крокує своєю дорогою . Ми ображаємо інших, мотивуючи свій вчинок тим, що нам теж зробили боляче. Наступаємо брудним черевиком на чиюсь зірку задля того, щоб нам було комфортніше. Намагаємося не помічати страждаючих у ті хвилини, коли у нашій душі святково й радісно.

 Зайди у темну вуличку і широко розплющ очі, щоб бува не наступити на зірку. Трапляється усіляке – ця зірка може бути твоєю.

Катерина Тихонова

Залишити відповідь

Next Post

У Навчальному центрі відбулись урочистості з нагоди звільнення в запас військовослужбовців строкової служби

5 квітня 2012 року в Навчальному центрі внутрішніх військ МВС України відбувся урочистий мітинг присвячений звільненню в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби. Начальник Навчального центру полковник Костянтин Плетко привітав особовий склад, що звільняється, побажав міцного козацького здоров’я і сили для здійснення всіх задумів у майбутньому, подякував […]