Не буде газу: населені пункти Буської територіальної громади (перелік)

Буське відділення АТ “Львівгаз” повідомляє, що у зв’язку з проведенням Бібрським ЛВ УМГ “Оператором ГТС України” планових ремонтно-профілактичних робіт на АГРС Буськ, буде припинено подачу газу:

З 9:00 год. 03.08.2021 р. до 16:00 год. 04.08.2021 р. на зазначені населені пункти Буської міської територіальної громади: м.Буськ, с.Н.Милятин, с.Ст.Милятин, с.Ріпнів, с.Н.Ріпнів, с.Журатин, с.Кізлів, с.Купче, с.Ракобовти, с.Заводське, с.Чаниж, с.Вербляни, с.Гаївське, с.Побужани, с.Ленарівка, с.Яблунівка, с.Грабова.

З АГРС Задвір’я буде припинено подачу газу з 9:00 год. 05.08.2021 р. до 16:00 год. до населених пунктів громади: с.Новосілки, с.Лісок, хутір Дунів, с.Кудирявці.

Next Post

Центр раннього розвитку дітей «Мудрик» запрошує на роботу адміністратора

Центр раннього розвитку дітей «Мудрик» у м. Золочеві запрошує на роботу ініціативного, організованого та відповідального адміністратора з педагогічною та/або психологічною освітою для поєднання адміністративної роботи з проведенням занять з дітьми дошкільного віку, з знанням ПК, володіти організаторськими здібностями і любити дітей. Тел. 0975639902. Поділіться цим у соцмережах:
Робота