Наживо: Йорданське водосвяття (відео)

“Золочів.нет” транслює літургію з нагоди Йорданського водосвяття у Золочеві на Молодіжному озері.

Хрещення Господнє — хрещення Іваном Хрестителем Ісуса Христа на річці Йордані, а також велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке християни відзначають 6 (19) січня щороку.

Напередодні Водохреща християнами святкується другий Святий Вечір. На другий день зранку ходять до церкви святити воду.  Іноді освячення проводиться прямо на водоймах у спеціально пробитих ополонках.

Останніми роками в час святкування Хрещення Господнього була мода пірнання в крижану воду. Мотивація у кожного різна: хтось «змиває гріхи», хтось випробовує можливості свого тіла, а хтось аргументує це дотриманням «давньої української традиції». Останнє твердження – цілком помилкове! Детально розвіюють цей міф у Православній Церкві України.

Next Post

АТ "Львівгаз" Золочівська дільниця запрошує на роботу

Вакансії: Монтер із захисту підземних трубопроводів від корозії; Слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування (зняття встановлення ПЛГ на повірку). Бажано із власним автотранспортом із укладанням договору оренди на автотранспорт; Слюсар з експлуатації та ремонту підземних газопроводів. Вимоги: досвід роботи та бажання працювати. Переваги: офіційне працевлаштування, виплата зарплатні 2 рази […]
Робота