Наживо: виступ церковних хорів «Недоспівана пісня» в пам’ять про замучених у Золочівському замку (відео)

“Золочів.нет” транслює виступ церковних хорів «Недоспівана пісня» в пам’ять про замучених у Золочівському замку у 1941 році.

80 років тому, у липневі дні 1941 року, Золочів занімів від жаху. І не тільки тому, що на нашу землю ступив новий окупант – гітлерівська Німеччина. Те, що відкрилося у стінах Золочівського замку-тюрми навіки закарбувалося у пам’яті того покоління, як найстрашніша трагедія. Сотні замучених людей з Золочева і навколишніх сіл і містечок у наспіх викопаних ямах. Тут, серед понівечених тіл, впізнавали своїх дітей, батьків, братів і сестер, родичів, сусідів всі, хто приходив сюди з надією знайти ще живих…

Минуло багато часу. З особистої трагедії наших родин події того часу стали загальним історичним явищем, яке характеризує той страшний комуністично-імперський режим, який нині знову ступив на нашу землю.
Цими днями вшановуємо пам’ять замучених комуністичним режимом у червні 1941 року у Золочівському замку-тюрмі. Молитва за них тепер, коли окупант з тим самим обличчям плюндрує нашу землю на сході, губить наших людей, найбільше потрібна зараз нам.

Next Post

Панахида в пам’ять про замучених у Золочівському замку (відео)

У каплиці Благовіщення Великого палацу Золочівського замку отці служили Панахиду у 80-ті роковини пам’яті людей, що мученицькою смертю загинули у Золочівському замку. Після молитви відбувся виступ церковних хорів «Недоспівана пісня». Поділіться цим у соцмережах: