Наживо: Відзначення Дня прапора у м. Золочів

23 серпня 2019 року у м.Золочеві, на площі біля адміністративного будинку районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України. З святковою промовою перед учасниками заходу виступили перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник, голова районної ради Олег Банах та секретар міської ради Олег Сидорович.

Піднімали Державний Прапор України діти з особливими потребами спільно з підполковником Євстахієм Моспаном від Національної гвардії України та молодшим сержантом Світланою Радовець – від Збройних сил України.

Цьогоріч на свято завітали діти з особливими потребами, які своїми досягненнями прославляють Золочівський край.

В урочистостях взяли участь: військовослужбовці, працівники держустанов району, діти та молодь, жителі та гості міста.

Під час урочистостей отець-капелан Андрій Кулицький прочитав молитву за Україну.

Патріотичною та мистецькою частиною святкування Дня Прапора був флеш-моб «Наш прапор синьо-жовтий – то прапор УКРАЇНИ» танцювального колективу «Первоцвіт» (керівник Ю.Сидорович). Танцюристи подарували глядачу чудову танцювальну програму із сучасних та народних номерів. Учасники флеш-мобу на завершення заходу утворили синьо-жовтий прапор.

Опісля заходу керівник МГО «Бужани» Катерина Тихонова для дітей з особливими потребами та їхні батьків організувала святкові розваги.