Наживо “Суспільне питання”: коронавірус — міфи та реальність (відео)

Наживо "Суспільне питання": коронавірус — міфи та реальність (відео)

Сьогодні ми зібралися поговорити про те, що змінило наше життя, що принесло незручності, перипетії і навіть смерті. Говоритимемо про коронавірус.

Отож, «Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що станом на 02 вересня 2020 року у Львівській області зареєстровано 14907 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, у т.ч. за останню добу 204 випадки. Госпіталізовано за попередню добу в заклади охорони здоров’я 104 особи, на амбулаторне лікування скеровано – 402 особи. На стаціонарному лікуванні перебувають 1263 особи, в реанімаційному відділенні – 107 осіб, на апараті штучної вентиляції легень – 34 особи.

Із загального числа хворих, у Золочівському районі – 206 випадків, Бродівському – 123, Буському – 126 випадків.

Хтось коронавірусу боїться, хтось виконує рекомендації аби вберегтися, а хтось не вірить і вважає це видумкою, а хтось навіть наживається. Тому тема сьогоднішнього ефіру: Коронавірус – міфи та реальність.

Гостями ефіру є медичний директор КНП “Золочівська центральна районна лікарня” пані Тетяна Кубішин,  волонтер, громадська діячка Катерина Тихонова, депутат, Золочівської міської ради, підприємець Володимир Хомич.

Next Post

В центрі Золочева проводять ремонтні роботи (відео)

В центрі Золочева проводять ремонтні роботи. На відео роботи станом на 2 вересня 2020 року. Нагадаємо, що досі не завершено ремонт площі Вічевої, яку розпочато ще у жовтні 2017 року. Поділіться цим у соцмережах:
Золочів