Наживо: оголошення результатів конкурсу вертепів (відео)

“Золочів.нет” було проведено конкурс, мета якого – популяризація вертепів та українських традицій. У конкурсі взяли участь 20 вертепів. Перегляди зафіксовані. Журі підрахували результати переглядів та виставили свої оцінки за акторську гру, костюми та постановку.
Наше компетентне журі: режисер, волонтер Катерина Тихонова, працівник культури, викладач Ірина Весна, підприємець Ярослав Ластовський, підприємець Микола Будзівула.
Отож, переможці:
1. Вертеп міста Перемишляни;
2. Вертеп КЗ “Верхньокам’янська ЗОШ І-ІІ ступенів” Званівської сільської ради Донецької області;
3. Вертеп села Підгородне.
Хочемо відзначити вертеп села Ремезівці, автором якого є український письменник, журналіст, редактор, культурно-освітній діяч Роман Завадович. Відзнаку глядацьких симпатій отримує вертеп села Кальне.

Дякуємо за спонсорську допомогу:
Зіновію Маснику,
Ярославу Ластовському, мережі супермаркетів “Наш край”,
Василю Задорожному,
Підприємцю Андрію Вереді,
Миколі Будзівулі та готельно-ресторанному комплексу “Золота підкова”,
Володимиру Бутинському.

До зустрічі!

Next Post

Інтерв’ю: Богдан Гринишин про дотримання мораторію на російські пісні, вакцинацію, територіальну оборону і не лише (відео)

Кореспонденти “Золочів.нет” розпитували у заступника голови Золочівської РДА Богдана Гринишина про дотримання мораторію на російські пісні, вакцинацію, статистику захворюваності на ковід. Дізнавалися про територіальну оборону і не лише. Детально дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах:
Богдан Гринишин