Наживо: Миколай читає листи (відео)

Миколай
Миколай

Любі дітки! Щороку у холодні грудневі ночі, коли навколо все вкрите снігом, у віконечка, де живуть хороші і чемні хлопчики та дівчата заглядає добрий святий Миколай. Він приходить непомітно, і тільки до тих хто був слухняним та допомагав мамі і татові протягом усього року. Але щоб про це дізнався святий Миколай, йому неодмінно потрібно написати до 18 грудня листа. В цьому листі опишіть всі свої хороші справи та вчинки, свої побажання та мрії. А якщо ви самі не зможете цього зробити, то попросіть старших допомогти вам написати цього листа.
Автори найцікавіших та найщиріших листів отримають подарунки до дня святого Миколая, від інформаційного порталу “Золочів.нет” та інших добродіїв!
Адже роблячи щасливим когось, сам стаєш щасливішим…
У листі обов’язково вкажіть свої контакти, щоб Миколай знав куди принести подаруночки.

Дорогі діти! Я пильно спостерігаю за Вами впродовж цілого року. Тому пам’ятайте, що добрі справи потрібно робити кожного дня, а не лише перед святом. Чекаю від Вас добрих вчинків, а також листів. Надсилайте їх у скриньку, яка буде розміщена в офісі студії реклами та дизайну “Квест” або на електронну скриньку, яку бачите на екрані: s.mukolaj@ukr.net.
Кожен Ваш лист особисто зачитуватиму в прямому етері на сайті “Золочів.нет”. Тому робімо добрі справи і пишіть листи.  З нетерпінням чекаю на зустріч із Вами!

Next Post

Продається земельна ділянка під забудову

Продається земельна ділянка під забудову, Львівська обл., м.Золочів, вул. Крушельницької. Площа ділянки 0,07 га. Ціна договірна. Тел. 0975630543 – Тарас. Поділіться цим у соцмережах: