Наживо: ІV (позачергова) сесія Золочівської районної ради (відео)

Золочівська районна рада
Золочівська районна рада

Дивіться наживо ІV (позачергову) сесію районної ради на якій планують розглянути наступні питання:
1. Про прийняття Звернення до Кабінету Міністрів України, Державного лісового агентства України, Львівського обласного управління лісового господарства, Львівської обласної державної адміністрації щодо недоцільності об’єднання державних підприємств «Мисливське господарство «Стир», Бродівського та Золочівського лісових господарств.
2. Про передачу із спільної власності територіальних громад Буського району рухомого майна, яке перебувало на балансі сектору освіти Буської районної державної адміністрації.
3. Про звернення до територіальних громад Золочівського району Львівської області щодо створення комісій з питань бджільництва.
4. Про затвердження положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам Золочівського району на виконання депутатських повноважень.
5. Різне.

Next Post

Вітання для Івана Петрика

Святкує день народження Іван Петрик. Дорогого чоловіка, та найкращого татка з днем народження щиро вітають дружина Наталя, дочка Тетяна, син Юрій та зять Василь. З днем народження вітаємо І від нас усіх бажаємо. Миру, радості й любові, Щоб Господь дав щастя й долі, Щоб було у вашій хаті Сміху й […]
Вітання