Найстильніші розумні годинники 2019 року

Смарт-годинники вже давно стали буденним, стильним і функціональним гаджетом, який разом зі смартфоном дозволяє наблизитися за рівнем комфортності та ергономічності до епохи тотальної кібернетизації бізнесу, побутових завдань і повсякденного життя людей. Для власників бізнесу і дуже зайнятих людей, особливо — жителів великих міст-мільйонників — розумні годинники можуть бути справжнім порятунком в питаннях функціональності, комунікацій і презентабельного зовнішнього вигляду. Якщо раніше, прийшовши в офіс з годинником з калькулятором, вас могли висміяти, то тепер розумний гаджет на руці стильно доповнює будь-який діловий костюм, а функціонал багато в чому не поступається навіть найактуальнішим моделям смартфонів. Купити розумні годинники для роботи і виглядати презентабельно можна тут.

Apple Watch Series 4

Оновлений дизайн флагманського гаджета від компанії, яка вважається альма-матер дизайну для цифрової техніки, тепер ще більш відтіняє презентабельність щасливого власника. З таким гаджетом, навіть в гавайської сорочці, ви створите враження, як мінімум бізнесмена у відпустці.

Два варіанти — з діагоналлю в 40 мм і 44 мм — упаковані достатньою кількістю функцій для підтримки темпу сучасного життя навіть без участі смартфона. Здійснюйте дзвінки, займайтеся спортом і стежте за своїм графіком — все це в стильному фірмовому корпусі, над яким старалися кращі дизайнери з Купертіно. Apple Watch Series 4 — це ергономіка і стиль, що доповнює діловий костюм в тій же мірі, в якій сам костюм доповнює флагманський гаджет.

Samsung Galaxy Watch

Один з провідних гравців на ринку користувальницької техніки, Samsung слідує більш традиційним трендам і шаблонами оформлення дизайну годинників, створюючи в результаті дивовижне поєднання презентабельного зовнішнього вигляду, який не поступається шедеврам швейцарських годинникарів, і функціональності на рівні гребеня хвилі топових розробок в світі цифрової техніки.

Стильний зовнішній вигляд порадує всіх любителів бізнесу — тепер вам не потрібно виблискувати діамантами на ваших антикварних годинниках. У 21 столітті править бал функціональність, і Samsung створила унікальне поєднання традицій, укладених в філігранної роботи циферблаті, і ергономіки — Samsung Galaxy Watch в зв’язці з будь-яким смартфоном на базі iOs і Android стає повноформатним багатофункціональним комунікатором. Стильний і презентабельний дизайн, функціональність рівня топового флагмана ринку персональних гаджетів і гарантії одного з провідних виробників техніки у світі дозволяють цьому годиннику залишатися перлиною вікових традицій в бурхливому морі стрімко розвиваючихся темпів кібернетизації суспільства і бізнесу.

Next Post

Як правильно вибрати футболку?

Діловому костюму або повсякденному одягу потрібна альтернатива у вигляді комфортної і легкої футболки, яка одночасно є ідеальною основою для верхнього одягу в міжсезоння, і яку так приємно надіти вдома. Приємна на дотик і практична футболка буде чудовим доповненням для будь-якого гардеробу — в шафі кожної людини знайдеться не одна і […]
Золочів.нет