Наймолодшій дівчині, яку вночі у Львові вбила російська ракета, було 32 роки – ОВА

Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомляє:

Уточнена інформація щодо віку загиблих! Сьогодні вночі від російської ракети у Львові загинули:

  • Анастасія, 32 роки
  • Мирослава, 60 років, мама Анастасії
  • Михайло, 35 років
  • Ірина, 63 роки

Попередні дані були записані зі свідчень сусідів. Прошу вибачення за неточність. Вічна пам’ять тим, кого ми втратили. Болить за всіх. Помстимося!”


Наймолодшій дівчині, яку сьогодні вночі у Львові у квартирі вбила російська ракета, було лише 21. росія вбиває нашу молодь. Наше майбутнє. Найстаршій загиблій – 95. Жінка пережила ІІ світову, але, на жаль, не пережила рашизму. Станом на цю годину підтвердили загибель чотирьох осіб. Рятувальники продовжують розбирати завали. Під ними ще можуть бути люди. Роботи будуть тривати до останньої надії. Медичної допомоги потребували 34 людини. 13 з них госпіталізували. Руйнувань зазнали: понад 30 будинків; більше ніж 250 квартир; 10 гуртожитків; будинок дитини; два виші; санаторна школа. Пошкоджена одна підстанція у Львові (150 абонентів залишаються без електропостачання). Це найбільш руйнівна атака по мирному населенню на Львівщині від початку повномасштабної війни. Поруч з будинком, у який влучила ракета, є укриття. Воно у належному стані і на момент тривоги було відчинене. Але зі всього будинку в укритті перебували лише п’ятеро людей. Дуже прикро”.

Next Post

Кількість загиблих через нічний ракетний удар по Львову зросла до п’яти

На жаль, кількість загиблих через нічний ракетний удар по Львову зросла до п’яти. Про це інформує Львівська ОВА. “З-під завалів дістали тіло жінки. Щирі співчуття рідним. Рятувальники продовжують працювати на місці трагедії”, – повідомив Максим Козицький. Попередньо, було відомо вночі від російської ракети у Львові загинули:Анастасія, 32 рокиМирослава, 60 років, […]