Найдорожчі суші в світі

Premium з вугрем
Premium з вугрем sushi-do.lviv.ua

Насичений смак риби, гостра приправа та апетитний вигляд – це далеко не повний перелік того, за що ми так любимо суші. Сьогодні ми можемо в будь-який момент замовити роли у Львові та вгамувати голод смачною стравою. Але, професійні суші-майстри сприймають страву по-іншому. Вони відносяться до цієї їжі, як до справжнього витвору мистецтва, а також вважають її гарною можливістю проявити фантазію. Доказом цього факту є ексклюзивні суші, вартість яких становить близько 2700 доларів за 1 порцію.

Хто створив рецепт найдорожчих суші?

Ідея створити унікальний в своєму роді вид японської їжі належить талановитому кухареві Анхеліто Аранета молодшому. Він працював в Манілі в ресторані «Karat-Chef», де і створив свій шедевр. Анхеліто спеціалізувався на морепродуктах, та намагався створити з них унікальні страви. Для кожного з них він підбирав особливі інгредієнти, але компоненти для рекордних суші перевершили всі очікування.

Що входить до складу найдорожчих суші?

Побачивши такий шедевр, багато людей захотіли дізнатися, в чому ж секрет такої ціни за порцію. Відповідь дав сам кухар на своєму акаунті в Фейсбук. За даними з соцмережі можна сформувати наступний список інгредієнтів:

 • японський рис;
 • італійський бальзамічний оцет 12-річної витримки;
 • морський огірок;
 • норвезький рожевий лосось;
 • цукор Muscovado;
 • дикий шафран;
 • огірок;
 • фуа-гра;
 • артезіанська вода 70-річної витримки;
 • манго;
 • рожева ікра лосося;
 • майонез з маслом.

Але це ще не все, чим може вразити делікатес. Роли обернуті в листи зі справжнього 24-каратного золота, а на верху розміщуються 20-каратні африканські алмази та палаванські перлини. У філіппінському ресторані такі суші коштують близько 2700 доларів. По суті, відвідувач за цю ціну купує дорогоцінні камені та золото, а на додаток отримує ексклюзивні роли.

Чим їдять найдорожчі роли?

Їсти такі роли звичайними паличками з бамбука – це справжній моветон. Цю ідею підтримали не тільки цінителі унікального японської страви, а ще й відомий модний бренд Louis Vuitton. У колекції модного будинку є найдорожчі палички для суші.

Виріб було вручну вистругано з рожевого дерева. На поверхні ви не помітите жодного виступу, оскільки вони ретельно відполіровані. Продаються такі пристосування в наборі, який включає 2 пари паличок з фірмовим значком бренду LV. Вартість товару становить 450 доларів.

Як бачите, найдорожчі суші мають досить простий склад, не рахуючи інгредієнтів з багаторічною витримкою. Але задумка автора та коштовності зробили страву унікальною у своєму роді, та принесли її кухареві світову славу.

«Джерело: sushi-do.lviv.ua»

Next Post

Результати виборів: Красненська селищна рада, Золочівського району

ЦВК оприлюднила результати виборів Золочівського району, Красненської селищної ради. Обраний на посаду селищного голови: Фурда Роман Ярославович Самовисування Громадянин України, народився 30.01.1980 р., освіта вища, безпартійний, Буська районна рада, заступник голови, місце проживання: смт.Красне Обрані на відповідних виборах депутати місцевої ради: Золочівський р-н, Красненська селищна рада Кількість депутатів місцевої ради, […]