Найчастіші несправності планшетів

Найчастіші несправності планшетів

Планшети – пристрої, що швидко завоювали велику популярність. Вони прості, швидкі в роботі і зручні в експлуатації. Вони звичайно не займуть місце стаціонарних ПК, але в деяких випадках мають великі переваги. Для повсякденних завдань, наприклад, перевірка електронної пошти, прокрутка веб-сайтів або перегляд фільмів, причому не тільки вдома, але і в поїздці, вони точно будуть працювати краще, ніж ПК. На жаль, як і будь-яке інше електронне обладнання, планшет може вийти з ладу. Нижче ми наводимо найбільш часті проблеми, з якими стикаються клієнти сервісних центрів.

Несправний дисплей

Розбиті РК-дисплеї – це ушкодження, з якими користувачі стикаються найчастіше. Пошкоджені екрани підлягають заміні. Однак якщо є можливість виконати компонентний ремонт, тобто встановити тільки сенсорне скло або тільки дисплей, то це істотно знижує витрати на відновлення планшета.

Планшет після води

Наступним популярним видом ремонту вважається відновлення планшетів, які були залиті водою або просто «потонули». Рідина може потрапити всередину планшета і з часом викликати корозію і коротке замикання, пошкоджуючи один елемент за іншим. Самостійно від’єднати акумулятори від планшета з метою відключення живлення не так-то просто, тому не зволікайте і відразу ж зверніться в сервіс, який очистить залиті елементи пристрою в спеціальній ванні з ультразвуком.

Неможливо зарядити телефон

Планшет, як і більшість портативних електронних пристроїв, оснащений акумулятором для роботи в автономному режимі. Згодом батарея зношується і виходить з ладу, тому вимагає заміни. Новий акумуляторний відсік можна вибрати на цьому сайті https://www.aks.ua/uk/catalog/akkumulyatory-dlya-planshetov/.

Однак неможливість зарядки планшета не завжди вказує на проблему з самою батареєю. Можливо, пошкоджені блок живлення, роз’єм або ланцюг зарядки на материнській платі. У сервісі під час діагностики фахівці перевіряють, в чому проблема, а потім усувають дефект.

Несправна материнська плата

На материнських платах в планшеті встановлюються системи BGA та батареї, які часто виходять з ладу. Ремонт або заміна елементів, встановлених поверхневим шляхом, вимагає відповідних знань, досвіду і використання спеціального сервісного обладнання.

Next Post

Продається однокімнатна квартира

Продається однокімнатна квартира в м. Золочеві, центр міста, вул. Шашкевича, площа 38 кв. м, третій поверх, індивідуальне опалення, висота приміщення 2,7 м, можливість в перепланування у двокімнатну або велику студію. Новий дах в будинку, є підвал. Тел.: 0970621577. Поділіться цим у соцмережах: