Найбільш популярні стратегії в лотереях УНЛ: як стати мільйонером за допомогою розрахунків

Джекпот  у лотерею зривають не лише в результаті тривалих розрахунків і правильно обраних стратегій. Доволі часто великі виграші – це цілком випадкова річ. У цьому можна переконатись, перечитавши історії переможців у лотереї УНЛ. Головні призи отримують як постійні гравці, вірні своїй справі не один десяток років, так і везунчики-новачки, які вперше придбали лотерейний білет. Натомість виграти менші призи можна саме за допомогою математичних розрахунків. Одні гравці розробляють свої методи гри в лотерею, а інші використовують існуючі формули. Розповімо про найбільш відомі стратегії. Але спочатку пропонуємо невеликий огляд лотерей УНЛ https://unl.ua/uk/.

Чотири лотереї: від простого до складного

Українська національна лотерея пропонує чотири числові лотереї: Супер Лото, КЄНО, Лото Максима та Лото Трійка. Три з них проводяться щоденно, Супер Лото – двічі на тиждень. У кожної гри свої переваги та недоліки.

1.       Лото Трійка пропонує невеликі щоденні виграші. Необхідно тричі зробити вибір з числового ряду від 0 до 9. Тризначна комбінація і буде брати участь у розіграші. Вартість білета всього 3 гривні. Виграти можна 250 грн за довільний порядок і 1500 грн за вгаданий точний порядок цифр.

2.       КЄНО – класична числова лотерея, в яку можна зіграти на різну кількість номерів. Тут головне, щоб ваші номери опинилися серед 20 чисел, які обрав лототрон серед 80 кульок. В ігровій картці ви закреслюєте від 2 до 10 чисел, помножуєте (або ні) ставку, обираєте кількість тиражів – до 14. Вгадавши 10 з 10, отримаєте мільйон гривень, а скориставшись помножувачем на 10 – 10 000 000 гривень. До речі, КЄНО – єдина гра, де можна отримати виграш, навіть не вгадавши жодного номеру.

3.       Супер Лото – улюблениця публіки. Лотерея із найбільшим джекпотом (який станом на жовтень 2021 року досяг майже 12 мільйонів) та найбільшим отриманим виграшем – 33 мільйони гривень у березні 2021 року. Щоб отримати величезний джекпот, необхідно вгадати 6 номерів із 52. Для гравців доступні також багатотиражні та відкриті ставки. В одному білеті можна обрати до 12 чисел, які в сумі дадуть 924 комбінації. Вартість звичайного білета – 15 гривень.

4.       Лото Максима – спрощений варіант Супер Лото. Щоб отримати джекпот, необхідно вгадати 5 номерів із 45. Формула простіша, та й джекпот менший – зазвичай від 500 000 до 3 000 000 гривень. Розіграші проходять щодня. Можна купити багатотиражний білет або зіграти по системі. Вартість простого білета на одну гру становить всього 10 гривень.

Гра на одну комбінацію

Багато хто чув про ефективність ставки на одні й ті ж номери. У новинах час від часу розповідають про таких переможців. Але як віднайти ці щасливі комбінації. У цій стратегії не потрібно щоразу вигадувати нові номери. Можна купити багатотиражний білет і не витрачати гроші щоразу. Але важливо не пропускати розіграші. Тому зазвичай один білет купують з постійною комбінацією, а другий – в авторежимі або ж з будь-яким іншим набором номерів.

Щасливий генератор

Частина призерів УНЛ грають в лотереї, довіряючи вибір чисел системі. Вибравши «АВТО», вони повністю позбавляються турбот щодо визначення номерів. До речі, найбільший джекпот в Україні був виграний саме в такий спосіб: гравець в Супер Лото зазначив «АВТО» на сайті УНЛ.

Числа Фібоначчі

Послідовність Фібоначчі – це група цифр, де будь-яке число є сумою двох попередніх. Наприклад, 10, 19, 29, 48, 77… Зверніть увагу, що відношення двох поруч розташованих цифр наближається до «золотого числа» 1,6180.

У лотереях, якщо використовувати цю послідовність, кількість можливих комбінацій буде дуже великою (з 12 номерів в Супер Лото може бути 924 комбінації). Тому краще застосовувати закономірність Фібоначчі, використовуючи пару цифр з першого десятка. Наприклад, ви починаєте з 3, 4, а потім продовжуєте серію – 3, 4, 7, 11, 18, 29.

Спосіб Мартінгейла

Мартінгейл – це стратегія, згідно з якою після кожного програшу треба збільшувати ставку так, щоб можливий наступний виграш покрив попередні збитки. Зазвичай ставку збільшують удвічі.

Для того, щоб стратегія спрацювала, потрібен збіг декількох умов:

  • очікуваний виграш повинен бути удвічі більшим за вашу ставку;
  • висока ймовірність виграшу: 1:2;
  • розіграші з малим проміжком у часі;
  • достатня кількість грошей, які не шкода витратити.

Звісно, спосіб Мартінгейла не гарантує великих виграшів. Якщо ви запланували зірвати джекпот Супер Лото, то варто спробувати інший варіант.

Next Post

На Львівщині шукають матір, яка залишила немовля на сходах коледжу

У Новому Роздолі правоохоронці встановлюють особу матері, яка залишила немовля на сходах коледжу. Просимо усіх, хто володіє будь-якою інформацією стосовно події, зателефонувати на оперативну лінію «102» або звернутися у найближчий підрозділ поліції. Про це “Золочів.нет” повідомили у у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області. “Сьогодні, 16 листопада, близько 10.30, […]