Навчання з охорони праці на підприємстві

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Золочівському районі повідомляє, що відповідно до закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та Типового положення про порядок проведення навчання…, до проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці підприємства необхідно залучати страхового експерта з охорони праці Фонду.
Також для належної організації та проведення навчання є можливість отримати типове положення про порядок проведення навчання, бланки протоколу з перевірки знань, зразки розпорядчих документів, форми журналів інструктажів з питань охорони праці, одержати допомогу щодо застосування типових документів на конкретному підприємстві та одержати інші консультації з питань організації охорони праці.
Наша адреса: вул. І.Труша, 1, м. Золочів, довідки за телефоном: 7-01-46.

Страховий експерт з охорони праці
відділення ВД ФССНВ в Золочівському районі
Сидоров Р.В.


Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Ірини Лукаш та її сім'ї

Колектив інформаційного порталу “Золочів.нет” щиро вітає свою колегу Ірину Лукаш та її сім’ю із важливим днем. Зичимо сімейного затишку, добробуту, мирного неба, здоров’я  і звичайно кохання. Поділіться цим у соцмережах: