«Навчання плюс працевлаштування» — нова програма для випускників шкіл від «Львівобленерго»!

Безкоштовно здобути енергетичну професію і поєднувати навчання з роботою пропонує випускникам шкіл ПрАТ «Львівобленерго». Про це “Золочів.нет” повідомили у ПрАТ «Львівобленерго».

“У Товаристві впроваджують програму «Навчання плюс працевлаштування», яка має важливі переваги:
– безкоштовне і швидке здобуття хорошої професії;
– оплачувана робота на час навчання;
– працевлаштування на повну ставку після навчання;
– кар’єрний ріст;
– компенсація для здобуття вищої освіти.
Програма може бути цікавою для всіх випускників шкіл — зокрема тих, які не мають змоги оплачувати навчання або не набрали достатню кількість балів на ЗНО. Також ця програма допоможе дітям з малозабезпечених сімей.

В рамках програми «Навчання плюс працевлаштування» «Львівобленерго» пропонує:
1. Поєднати БЕЗКОШТОВНЕ здобуття професії електромонтера розподільних мереж з роботою в Товаристві.
Навчання триває півроку: 2 місяці теорії та 4 місяці виробничого навчання. На цей час учасник програми вже офіційно працюватиме в Товаристві на посаді учня електромонтера з неповним робочим часом і отримуватиме зарплату.
Навчання проводитимуть на базі ліцензованого Навчально-інформаційного центру ПрАТ «Львівобленерго». За підсумками курсу учень отримає свідоцтво державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації.
2. Працевлаштування на повну ставку у «Львівобленерго».
Після закінчення навчання і досягнення 18 років учень працюватиме на посаді електромонтера з експлуатації розподільних мереж 3 розряду з повною тарифною ставкою (плюс доплати).
3. 50% компенсацію для здобуття вищої освіти.
Якщо працівник має бажання продовжувати навчання заочно в коледжі чи вищому навчальному закладі, Товариство щорічно компенсує 50% вартості навчання.
4. Кар’єрний ріст.
Після здобуття вищої освіти кожен працівник має можливість претендувати на інженерні посади у ПрАТ «Львівобленерго».

Програму «Навчання плюс працевлаштування» львівські енергетики розробили в рамках «Пакту заради молоді-2020», підписантом якого є ПрАТ «Львівобленерго», з метою боротьби з безробіттям, заохочення молодих людей до здобуття енергетичної освіти та праці на теренах України.

Нагадуємо, що ПрАТ «Львівобленерго» гарантує своїм працівникам стабільний соціальний пакет, а саме: офіційне працевлаштування; п’ятиденний робочий тиждень, восьмигодинний робочий день; оплату праці двічі на місяць без затримок; оплачувані відпустка та лікарняні; можливість кар’єрного та професійного росту тощо.
Додаткові консультації про програму «Навчання плюс працевлаштування» — у відділі кадрів та управління персоналом ПрАТ «Львівобленерго» за телефонами: (032) 239-24-86, 239-27-26, 239-21-06.” – йдеться у повідомленні прес-служби ПрАТ «Львівобленерго».

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

У Львові ймовірно чадним газом отруїлися 4 особи, із них 2 дитини

У місті Львові ймовірно чадним газом отруїлися 4 особи, про це інформує Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА: “1 жовтня близько 09:12 год. у м. Львові по вул. Лушпинського, отруїлися, ймовірно, чадним газом 4 особи, із них 2 дитини. Постраждалі, у стані середнього ступеня важкості були госпіталізовані у медичні […]